Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18235000-5»
-
ID: UA-2026-09-02-001411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання одягу для підопічних (кофти жіночі вовняні (туніки) зимові, теплі на блискавці з капюшоном) ДК 021:2015:18235000-5
Очікувана вартість20 940,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСветр (згідно коду ДК 021:2015:18235300-8 светри)
Очікувана вартість790,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002174-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТеатрально-сценічний одяг: Мантія та пелерина з каптуром (хор); Комбінезон білий з рукавичками (музи); Сукня з драпіруванням (музи); Жакет; Жакет(зразок); Штани; Комбінезон тілесний зі вставками (зразок); Комбінезон тілесний зі вставками (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість63 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДжемпер
Ім'я:Коваленко Ольга ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544641006 Факс:+380544641006ЄДРПОУ:24009514Очікувана вартість8 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФлісові светри (фліски) згідно коду 18235300-8 - Светри
Ім'я:Крочак Олег ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380674804162 Веб сайт: ЄДРПОУ:40533690Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-006283-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХуді з нанесенням логотипів
Очікувана вартість48 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-009899-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЖилет сигнальний - С
Оголошено6 серп. 16:04
Прийом пропозицій6 серп. 16:04 – 14 серп. 08:00Очікувана вартість695 684,00 грн
без ПДВПропозиції розглянутоТриває відміна торгів -
ID: UA-2026-07-28-001009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18230000-0 Верхній одяг різний (Жилети)
Очікувана вартість6 120,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-010050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміття (пакети для сміття)
Очікувана вартість26 100,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-003717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системихуді з принтом та символікою університету
Ім'я:Світлана ФілоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380577577227 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071139Очікувана вартість54 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-005278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖилет утеплений
Очікувана вартість41 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-001746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХуді для задруку
Ім'я:Пригода Галина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380964595954 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Очікувана вартість14 454,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-010243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСарафан, блуза, светер для дівчаток, штани, светер, сорочка для хлопчиків
Ім'я:Галина МиргородськаE-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382895Очікувана вартість10 370,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-008374-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖилет утеплений
Очікувана вартість44 800,13 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-009868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЖилети сигнальні
Оголошено9 лип. 16:17
Прийом пропозицій9 лип. 16:17 – 17 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість45 120,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-08-005595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 18230000-0 Верхній одяг різний (штани чоловічі спортивні 52 р., 54 р., кофта жіноча тепла 48 р., 50 р., 52 р., 54 р., 56 р., 66 р., водолазка чоловіча 52 р., 54 р.)
Очікувана вартість12 730,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-006738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 – 18230000-0 Верхній одяг різний (Верхній одяг для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштованих на повне державне утримання в НРЦ № 21 Оболонського району м. Києва)
Очікувана вартість94 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-002911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системижилет сигнальний код 18230000-0 Верхній одяг різний
Очікувана вартість880,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-005200-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХуді, штани, лосини
Очікувана вартість3 220,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-010344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСветри
Очікувана вартість39 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro