Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18231000-7»
-
ID: UA-2026-08-31-011579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗакупівля одягу для ведучих програм
Оголошено31 серп. 17:24
Прийом пропозицій31 серп. 17:24 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-006395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСукні
Очікувана вартість31 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002174-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТеатрально-сценічний одяг: Мантія та пелерина з каптуром (хор); Комбінезон білий з рукавичками (музи); Сукня з драпіруванням (музи); Жакет; Жакет(зразок); Штани; Комбінезон тілесний зі вставками (зразок); Комбінезон тілесний зі вставками (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість63 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-010235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСукні жіночі вишиті
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-011831-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями18230000-0 - Верхній одяг різний (Сукня жіноча літня)
Ім'я:Анастасія ЛямченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380991250371 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189239Оголошено18 черв. 16:12
Прийом пропозицій18 черв. 16:12 – 26 черв. 08:00Очікувана вартість216 125,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-10-007021-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдяг жіночий, код ДК 021:2015 18230000-0 верхній одяг різний
Очікувана вартість99 972,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-013044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання одягу для підопічних (сукні жіночі трикотажні ) ДК 021:2015:18231000-7
Очікувана вартість49 878,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-006171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВишитий одяг.
Очікувана вартість24 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-013617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСукня бавовняна (код за ЄЗС ДК 021:2015 (CPV) 18230000-0 Верхній одяг різний)
Очікувана вартість35 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-15-002339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВишитий одяг (вишита блузка,вишиванка жіноча,сорочка дитяча)
Ім'я:Галина ШляховаE-mail: [email protected] Телефон: +380464221741, +380683007211 ЄДРПОУ:41184953Очікувана вартість28 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-13-005669-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСукня бавовняна ( код за ЄЗС ДК 021:2015:18230000-0 Верхній одяг різний)
Очікувана вартість47 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-03-004511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 18230000-0 Верхній одяг різний
Оголошено3 квіт. 11:34
Прийом пропозицій3 квіт. 11:34 – 13 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість143 050,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-23-006948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивишитий одяг
Очікувана вартість24 999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-006802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивишитий одяг
Очікувана вартість70 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-002828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСценічні костюми (чорні сукні) для хореографічного колективу
Очікувана вартість7 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-19-003916-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 18230000-0 Верхній одяг
Очікувана вартість15 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-29-008055-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСветр, сукня
Очікувана вартість2 976,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-24-020493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДовга вишита сукня "Лілея" 18230000-0 Верхній одяг різний за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість8 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-24-001420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСукня жіноча чорного кольору "Карпатський мотив", сукня жіноча довга чорного кольору "Золота троянда", сукня жіноча синього кольору "Рожеві квіти", код 18230000-0 Верхній одяг різний за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника, відповідний код 18231000-7
Ім'я:Кириленко Світлана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384233492 Факс:+380384233460ЄДРПОУ:33977899Очікувана вартість31 454,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-18-016949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСукня жіноча сценічна
Очікувана вартість2 955,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro