Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18230000-0»
-
ID: UA-2026-08-31-011579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗакупівля одягу для ведучих програм
Оголошено31 серп. 17:24
Прийом пропозицій31 серп. 17:24 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-005641-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБриджі для верхової їзди
Оголошено28 серп. 14:14
Прийом пропозицій28 серп. 14:14 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-005532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплекти форменого одягу
Ім'я:Войченко Інна МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380474441975,380982498119 ЄДРПОУ:44308884Очікувана вартість27 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-002006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари першої необхідності для підопічних установи (верхній одяг)
Очікувана вартість37 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдяг для учнів з числа дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського пілкування.
Очікувана вартість37 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-008922-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиворотарські шорти
Очікувана вартість3 004,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-005936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВерхній одяг різний
Очікувана вартість7 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-002627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКофти флісові, 18230000-0 Верхній одяг різний за ДК 021:2015
Ім'я:Валентин НаливайкоE-mail: [email protected] Телефон: +380777770297 Веб сайт: ЄДРПОУ:02006886Очікувана вартість2 613,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-014566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШорти ігрові, спортивні
Очікувана вартість37 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання одягу, взуття, м'якого інвентарю для дітей з числа сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування
Очікувана вартість3 512,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдяг для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування: ( джемпер, гольф, джинси - код ДК 021:2015 18230000-0 Верхній одяг різний
Ім'я:Олександр КириченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380936329245 Веб сайт: ЄДРПОУ:41852055Очікувана вартість1 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШорти
Ім'я:Тетяна Яківна КузюмаE-mail: [email protected] Телефон: +380963641802 Веб сайт: ЄДРПОУ:20991955Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШкільна форма
Очікувана вартість3 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиб/в одяг
Очікувана вартість2 793,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004777-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКруги під спідниці (кринолін) (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість3 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання одягу для підопічних (кофти жіночі вовняні (туніки) зимові, теплі на блискавці з капюшоном) ДК 021:2015:18235000-5
Очікувана вартість20 940,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011446-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХуді та жилети з індивідуальним нанесенням інформації за ДК 021:2015: 18230000-0 — Верхній одяг різний
Очікувана вартість17 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтани робочі синього кольору, куртки демісезонні з логотипом.
Очікувана вартість12 870,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010776-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСукня жіноча вишита
Очікувана вартість24 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008610-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 18230000-0 Верхній одяг різний
Очікувана вартість45 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro