Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18222200-3»
-
ID: UA-2026-08-21-011916-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект верхнього одягу
Очікувана вартість99 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-004407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплекти одягу (футболка,кепка,худі,штани з нанесенням)
Очікувана вартість91 875,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-002615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплекти одягу ділового стилю та спортивної форми для учнів пільгових категорій
Очікувана вартість18 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-000782-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФутбольна форма.
Ім'я:Катерина Вікторівна СкалькоE-mail: [email protected] Телефон: +380987878709, +380935937626 ЄДРПОУ:02928309Очікувана вартість78 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-005131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикомплекти одягу
Ім'я:Буткалюк Людмила АфанасіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380978308270 ЄДРПОУ:05462923Очікувана вартість39 960,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-05-07-006015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюм тактичний (Хмельницький ОВСЗ).
Очікувана вартість25 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-23-012857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФартухи жіночі , блейзери жіночі
Очікувана вартість92 544,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-13-004911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифартухи з орнаментом
Очікувана вартість5 000,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-07-008240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюми для ансамблю "Едельвейс"
Очікувана вартість80 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-19-012210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18222200-3 Комплекти одягу (смокінги чорні для артистів капели)
Очікувана вартість55 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-25-009550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 18220000-7 Штормовий одяг (Поставка одягу для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Очікувана вартість15 360,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-29-010918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 18220000-7 Штормовий одяг (Комплекти одягу для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Очікувана вартість10 725,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-09-018997-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) : 18220000-7 Штормовий одяг (18222200-3 Комплекти одягу)
Ім'я:Войтович Вікторія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444253430 ЄДРПОУ:05492734Очікувана вартість31 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-08-017994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСценічний одяг для показових виступів секції циркового мистецтва
Очікувана вартість39 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-02-003895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект одягу
Ім'я:Просвірніна Світлана СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380445247550 ЄДРПОУ:35839993Очікувана вартість65 879,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-02-002730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдяг та інші вироби на вагу
Очікувана вартість1 376,88 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-13-015154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 18220000-7 Штормовий одяг (Комплекти одягу для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено13 лист. 2025 16:43
Прийом пропозицій13 лист. 2025 16:43 – 21 лист. 2025 08:00Очікувана вартість10 750,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-09-26-004396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплекти одягу для хореографії
Очікувана вартість45 728,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-25-002076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпецодяг захисний в асортименті
Ім'я:Климець Аліна БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263823 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено25 серп. 2025 10:33
Прийом пропозицій25 серп. 2025 10:33 – 5 вер. 2025 09:00Очікувана вартість2 220 398,83 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-08-13-000338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдяг, взуття для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування
Очікувана вартість24 977,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro