Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18222100-2»
-
ID: UA-2026-08-20-010521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРобочий одяг
Оголошено20 серп. 15:43
Прийом пропозицій20 серп. 15:43 – 28 серп. 09:00Очікувана вартість4 988 946,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-000380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання сценічних костюмів
Очікувана вартість15 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-004716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля одягу для ведучих програм
Очікувана вартість24 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-009970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипридбання товару(костюм сценічний)
Очікувана вартість8 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-001957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюм "Фахівець"
Очікувана вартість1 455,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-008629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюм GARINA нейлон ПВХ
Очікувана вартість3 633,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-003854-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюм захисний робочий, костюм вологостійкий робочий
Очікувана вартість5 478,42 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-010576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюм спортивний для дівчинки, костюм спортивний для хлопчика
Ім'я:Галина МиргородськаE-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382895Очікувана вартість6 310,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-002819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання сценічних костюмів
Очікувана вартість99 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-008109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВітрівка, костюм
Очікувана вартість3 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-006514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюм на блискавці
Очікувана вартість10 170,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-002775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюми
Очікувана вартість43 770,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-008431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюм чоловічий трійка
Ім'я:Щенявська Світлана ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380412473390 Факс:+380412473387ЄДРПОУ:02225341Очікувана вартість4 420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-006990-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюми
Очікувана вартість5 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-006316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями18220000-7 Штормовий одяг
Оголошено2 черв. 16:01
Прийом пропозицій2 черв. 16:01 – 10 черв. 12:00Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-004642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧоловічий костюм трійка чорний (до прем'єри "Паяци")
Ім'я:Коваль Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-004282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюми спортивні
Ім'я:Макаренко Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380977093480 ЄДРПОУ:22878252Очікувана вартість96 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-21-010295-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюм напіввовняний(ДК 021:2015: 18220000-7 - Штормовий одяг)
Очікувана вартість62 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-13-006576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗахисний комбінезон багаторазовий, костюм для захисту від води, легкий захисний костюм Л-1, плащ для захисту від води
Оголошено13 квіт. 16:16
Прийом пропозицій13 квіт. 16:16 – 21 квіт. 10:00Очікувана вартість610 611,60 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-10-005272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКостюм захисний прогумований (куртка, напівкомбінезон з гумовими чоботами)
Оголошено10 квіт. 12:09
Прийом пропозицій10 квіт. 12:09 – 19 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 257 624,00 грн
з ПДВЗавершена