Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18221300-7»
-
ID: UA-2026-08-31-010402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлащ вологозахисний сигнальний, штани захисні антипорізні, костюм зварювальника вогнестійкий
Оголошено31 серп. 16:34
Прийом пропозицій31 серп. 16:34 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-001205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДощовик
Ім'я:Коваленко Ольга ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544641006 Факс:+380544641006ЄДРПОУ:24009514Очікувана вартість1 836,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлащ вологозахисний сигнальний, штани захисні антипорізні, костюм зварювальника вогнестійкий
Оголошено21 серп. 17:26
Прийом пропозицій21 серп. 17:26 – 29 серп. 09:00Очікувана вартість850 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-001922-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДощовик
Очікувана вартість460,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-003671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДощовик
Очікувана вартість979,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-011270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДощовик для тренувань на вулиці
Очікувана вартість48 313,76 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-000853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДощовики
Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-007157-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлащ-дощовик з поясом
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-010979-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДощовик
Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-010226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДощовик
Очікувана вартість600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-003867-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДощовик Ferrino Trekker (2 од. розмір L/XL; 2 од. розмір S/M) (ДК 021:2015 (CPV) : 18221300-7 Дощовики), в рамках виконання ДБ 928М «Геоекологічна діагностика деградованих сільськогосподарських земель територіальних громад та обґрунтування природоорієнтованих рішень їх відновлення»
Очікувана вартість17 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-003726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДощовики-пончо за кодом ДК 021:2015: 18220000-7 – «Штормовий одяг»
Ім'я:Воропаєва Світлана ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612392431 ЄДРПОУ:40108688Оголошено12 черв. 11:10
Прийом пропозицій12 черв. 11:10 – 20 черв. 08:00Очікувана вартість138 600,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-006368-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДощовик (Код 18220000-7 Штормовий одяг за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Очікувана вартість490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-002104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДощовик
Очікувана вартість1 215,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-011052-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18220000-7 Штормовий одяг (дощовики)
Очікувана вартість550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-009750-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтормовий одяг
Очікувана вартість340,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-006772-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидощовики
Очікувана вартість850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-004694-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитовар згідно коду ДК 021:2015: 18220000-7 «Штормовий одяг»
Ім'я:Андреєв Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442494696 ЄДРПОУ:35756919Очікувана вартість7 548,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-001671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18220000-7 - Штормовий одяг (Дощовик ТМ JOMA)
Очікувана вартість16 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-004502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДощовик (Код 18220000-7 Штормовий одяг за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Очікувана вартість490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro