Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18213000-5»
-
ID: UA-2026-08-28-000631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВітрозахисні куртки
Очікувана вартість64 974,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-014106-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКуртка вітрозахисна Zeus
Ім'я:Траньович Роман МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380500177173,380312631344 ЄДРПОУ:20444745Очікувана вартість18 060,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКуртки в асортименті, кофта флісова
Очікувана вартість71 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКуртки вітрозахисні, згідно коду ДК 021 : 2015 18213000-5 - Вітрозахисні куртки
Ім'я:Санатрієва Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380974126115 ЄДРПОУ:40208983Очікувана вартість27 820,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-006678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКуртка зимова(код за ЄЗС ДК 021:2015: 18210000-4 Пальта)
Ім'я:Тетяна МакаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380680610276, +380680610276 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189908Оголошено10 серп. 14:54
Прийом пропозицій10 серп. 14:54 – 18 серп. 15:00Очікувана вартість105 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-002830-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВітрозахисна куртка
Очікувана вартість45 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-011292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКуртки
Оголошено28 лип. 16:53
Прийом пропозицій28 лип. 16:53 – 5 серп. 12:00Очікувана вартість165 833,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-21-012122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКуртка зимова Kelme темно-синя Вітровка Kelme Real темно-синя
Ім'я:Траньович Роман МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380500177173,380312631344 ЄДРПОУ:20444745Очікувана вартість13 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-005566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиMACRON ELBRUS (вітрозахисна куртка)
Ім'я:Артем'єв Костянтин ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380612862226 ЄДРПОУ:40571081Очікувана вартість82 080,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-010391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКуртка для хлопчика
Ім'я:Галина МиргородськаE-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382895Очікувана вартість3 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-001929-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18210000-0 - Пальта (Вітровка JAKO Rain jacket Team 2.0 7402)
Очікувана вартість35 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-001047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВітрозахисні куртки Givova.
Ім'я:Катерина Вікторівна СкалькоE-mail: [email protected] Телефон: +380987878709, +380935937626 ЄДРПОУ:02928309Очікувана вартість78 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-010239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКуртка зимова Zeus Куртка вітрозахисна Zeus
Ім'я:Траньович Роман МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380500177173,380312631344 ЄДРПОУ:20444745Очікувана вартість60 020,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-014648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКуртки
Очікувана вартість22 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-006865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКуртки вітрозахисні
Очікувана вартість51 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-007827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКуртки
Очікувана вартість45 410,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-012156-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВітрозахисні куртки
Очікувана вартість9 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-007270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВерхній одяг
Ім'я:Чуглазова Наталія МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380504713222 ЄДРПОУ:35784087Очікувана вартість28 009,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-30-011990-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКуртки демисезонні
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-30-010046-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКуртка ватна
Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro