Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18210000-4»
-
ID: UA-2026-09-02-014408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКуртка вітрозахисна, жилет спортивний
Очікувана вартість19 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВітрозахисні куртки
Очікувана вартість64 974,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012662-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВітрозахисні куртки
Очікувана вартість72 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-014106-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКуртка вітрозахисна Zeus
Ім'я:Траньович Роман МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380500177173,380312631344 ЄДРПОУ:20444745Очікувана вартість18 060,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКуртка коротка зимова на ґудзиках
Ім'я:Філімоненко Юрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380988390768 ЄДРПОУ:03189860Очікувана вартість44 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКуртки в асортименті, кофта флісова
Очікувана вартість71 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКуртки вітрозахисні, згідно коду ДК 021 : 2015 18213000-5 - Вітрозахисні куртки
Ім'я:Санатрієва Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380974126115 ЄДРПОУ:40208983Очікувана вартість27 820,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-002105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями18210000-4 Пальта (18213000-5 Вітрозахисні куртки)
Оголошено20 серп. 10:27
Прийом пропозицій20 серп. 10:27 – 28 серп. 09:00Очікувана вартість162 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-009250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКуртки жіночі, код за ДК 021:2015: 18210000-7 Пальта
Очікувана вартість75 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-000654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПальта (пальто зимове, куртка (пальто) демісезонна
Оголошено18 серп. 09:13
Прийом пропозицій18 серп. 09:13 – 26 серп. 10:00Очікувана вартість272 166,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-12-000790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлащ робочий
Очікувана вартість1 224,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-006678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКуртка зимова(код за ЄЗС ДК 021:2015: 18210000-4 Пальта)
Ім'я:Тетяна МакаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380680610276, +380680610276 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189908Оголошено10 серп. 14:54
Прийом пропозицій10 серп. 14:54 – 18 серп. 15:00Очікувана вартість105 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-011233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВерхній зимовий одяг; Куртка з плащової тканини (змішаної)
Очікувана вартість43 681,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-002830-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВітрозахисна куртка
Очікувана вартість45 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-011292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКуртки
Оголошено28 лип. 16:53
Прийом пропозицій28 лип. 16:53 – 5 серп. 12:00Очікувана вартість165 833,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-27-004251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари першої необхідності (зокрема одяг) для підопічних
Очікувана вартість89 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-002870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18210000-4 - Пальта
Ім'я:Андрієць Ярослав АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380465321163 Факс:+380465321163Веб сайт: ЄДРПОУ:05265826Очікувана вартість53 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-012122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКуртка зимова Kelme темно-синя Вітровка Kelme Real темно-синя
Ім'я:Траньович Роман МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380500177173,380312631344 ЄДРПОУ:20444745Очікувана вартість13 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-006099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКуртки
Очікувана вартість99 104,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-005566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиMACRON ELBRUS (вітрозахисна куртка)
Ім'я:Артем'єв Костянтин ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380612862226 ЄДРПОУ:40571081Очікувана вартість82 080,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro