Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18143000-3»
-
ID: UA-2026-08-31-008568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКилимок дієлектричний
Оголошено31 серп. 15:29
Прийом пропозицій31 серп. 15:29 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-009576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеспіратори, фільтри для респіраторів
Оголошено27 серп. 15:30
Прийом пропозицій27 серп. 15:30 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-007417-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавички порізостійкі з нержавіючої сітки
Очікувана вартість10 956,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008518-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаски, навушники, рукавиці за ДК 021:2015 – 18140000-2 – Аксесуари до робочого одягу
Очікувана вартість39 840,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДодаткова потреба у закупівлі матеріалів для підключення генератора на ВНС 4 підйому
Очікувана вартість1 893,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18140000-2 Аксесуари до робочого одягу
Очікувана вартість570,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002887-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилимок діелектричний 500х500
Очікувана вартість6 948,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001990-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОкуляри захисні
Очікувана вартість72,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18140000-2 Аксесуари до робочого одягу
Очікувана вартість230,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОкуляри захисні
Очікувана вартість110,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавиці
Ім'я:Гіщак Василь ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380673712958 Факс:+380673712958ЄДРПОУ:13809128Очікувана вартість222,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОкуляри захисні, краги
Очікувана вартість1 069,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАксесуари до робочого одягу
Очікувана вартість14 039,63 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкло для маски
Ім'я:Кондратюк Оксана МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544423022 Факс:+380544426116ЄДРПОУ:31264398Очікувана вартість106,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-002407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитовар за кодом ДК 021:2015 — 18140000-2 – Аксесуари до робочого одягу; Рукавички діелектричні безшовні гумові кл.1 /до 7500 В/(ТМ RD PRO) (10), Боти діелектричні /20 кВ/ (330 N)
Очікувана вартість11 312,15 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-010673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаски, навушники, рукавиці за ДК 021:2015 – 18140000-2 – Аксесуари до робочого одягу
Очікувана вартість39 840,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-007252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВидатки з благоустрою населених пунктів: мастильні засоби для поточного ремонту засобів малої механізації; захисне спорядження
Очікувана вартість720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-004687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:18140000-2 Аксесуари до робочого одягу (робочі рукавиці, респіратор з клапаном)
Очікувана вартість633,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-006474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКилимок дієлектричний (захисне спорядження)
Оголошено14 серп. 13:30
Прийом пропозицій14 серп. 13:30 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість109 825,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-012961-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРукавиці, захисне спорядження
Оголошено13 серп. 19:41
Прийом пропозицій13 серп. 19:41 – 22 серп. 10:00Очікувана вартість166 640,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто