Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18142000-6»
-
ID: UA-2026-09-01-000424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавиці сині нітрил Doloni, рукавиці шкіряний спилок р.ІО ДКГ, окуляри захисні СІГМА, рукавиці масло-бензо стійкі сині з манжет- краги, рукавички трикотаж з мікрокрапкою ПВХ р.Ю(ХЬ) ДКГ, рукавиці трикот. нітрилове покриття непов. облив p.lO(XL) ДКГ, рукавиці трикотаж поліуретан 1О р, рукавиці
Зірка Doloni червоні 11, рукавички для електроінструменту XL Очікувана вартість2 188,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008518-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаски, навушники, рукавиці за ДК 021:2015 – 18140000-2 – Аксесуари до робочого одягу
Очікувана вартість39 840,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системищиток для захисту обличчя зварювальний
Очікувана вартість620,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-013034-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРобочі рукавиці; Робочі рукавиці з нітриловим покриттям; Захисний козирок із сіткою
Очікувана вартість3 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-010673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаски, навушники, рукавиці за ДК 021:2015 – 18140000-2 – Аксесуари до робочого одягу
Очікувана вартість39 840,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-010377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавиці робочі
Очікувана вартість2 151,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-007548-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩиток захисний (код ДК 021:2015 – 18140000-2 - Аксесуари до робочого одягу)+B8
Очікувана вартість208,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-011163-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягу
Очікувана вартість465,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-004722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18140000-2 Аксесуари до робочого одягу (рукавички трикотажні, щиток захисний, маска зварювальника)
Очікувана вартість2 776,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-003028-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавиці робочі, щиток газонокосаря(код ДК 021:2015 –18140000-2 - Аксесуари до робочого одягу)
Очікувана вартість964,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-011671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗахисні козирки (щиток зварника)
Ім'я:Стойко Оксана БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322261980 Веб сайт: ЄДРПОУ:40081195Оголошено14 лип. 17:26
Прийом пропозицій14 лип. 17:26 – 27 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 448,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-012286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМаска зварювальника
Очікувана вартість483,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-008219-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18140000-2 Аксесуари до робочого одягу (Щиток захисний)
Очікувана вартість320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-004455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавиці сині нітрил Doloni 4581, рукавички трикотажні робочі чорні Долоні 10319, рукавиці масло-бензо стійкі сині з манжет-краги 851, рукавиці трикот. нітрилове покриття непов. облив p.lO(XL), окуляри захисні СІГМА 9410301, рукавички синтетичні білі з синьочорним нітрил.покр. р.10, рукавиці Dolons
латексне покр 10 4526, рукавиці Зірка Doloni чорні 562 Очікувана вартість3 443,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-012493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавиці Зірка Doloni чорні, респіратор У2К поролоновий, рукавиці Dolons латексне покр, рукавиці, рукавички трикотаж з мікрокрапкою ПВХ р.10(ХЕ)ДКГ 4610
Очікувана вартість1 662,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-012292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩиток захисний сітчатий (код ДК 021:2015 –18140000-2 - Аксесуари до робочого одягу)
Очікувана вартість364,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-012744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАксесуари до робочого одягу
Очікувана вартість1 402,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-004266-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОкуляри захисні, рукавиці МБС
Очікувана вартість960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-007546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩиток зварника
Оголошено4 черв. 13:39
Прийом пропозицій4 черв. 13:39 – 12 черв. 12:00Очікувана вартість7 560,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-26-008567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 18142000-6 Захисні козирки (маска зварювальника)
Ім'я:Наталія ДеревінськаE-mail: [email protected] Телефон: +380669908929, +380445967725 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417070Очікувана вартість1 199,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro