Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18132000-3»
-
ID: UA-2026-08-28-005646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКуртка робоча утеплена з логотипом, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015 - 18130000-9 «Спеціальний робочий одяг», костюм робочий з логотипом, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015 - 18132000-3 «Літній одяг»
Оголошено28 серп. 13:04
Прийом пропозицій28 серп. 13:04 – 5 вер. 06:00 -
ID: UA-2026-08-28-001088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛітні комбінезони
Очікувана вартість24 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-000098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикостюм робочий літній за кодом ДК 021:2015 -18130000-9 «Спеціальний робочий одяг»
Ім'я:Андреєв Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442494696 ЄДРПОУ:35756919Оголошено21 серп. 07:43
Прийом пропозицій21 серп. 07:43 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 226 600,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-14-010075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпецодяг
Оголошено14 серп. 15:52
Прийом пропозицій14 серп. 15:52 – 25 серп. 12:00Очікувана вартість1 806 417,12 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-007189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 18130000-9 – Спеціальний робочий одяг (штани робочі, костюм робочий) (ДК 021:2015 – 18132100-4 – Літні куртки (куртка робоча); ДК 021:2015 – 18132200-5 – Літні комбінезони (напівкомбінезон робочий)
Очікувана вартість39 407,06 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-003100-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпеціальний робочий одяг
Очікувана вартість1 299,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-012219-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКостюм робочий літній, бриджі жіночі, жилети, куртка зимова, флісова кофта
Ім'я:Деде Дмитро БорисовичE-mail: [email protected] Телефон: +380487053440 Факс:+380487053447ЄДРПОУ:35303608Оголошено10 серп. 22:22
Прийом пропозицій10 серп. 22:22 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 292 250,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-04-012346-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпеціальний робочий одяг (халат робочий)
Ім'я:Шикова Вікторія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380687859556 ЄДРПОУ:02219760Очікувана вартість3 933,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-006202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛітні куртки
Очікувана вартість19 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-003023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКостюми робочі
Ім'я:Сольський Олег ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445632767, 380672202671 ЄДРПОУ:39604270Оголошено23 лип. 11:35
Прийом пропозицій23 лип. 11:35 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 184 701,12 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-004995-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпеціальний одяг
Очікувана вартість12 535,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-002194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпеціальний робочий одяг
Ім'я:Гінкельман Катерина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380457920720 ЄДРПОУ:40972700Очікувана вартість7 273,74 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-004857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиMacron padded jacket makalu (літня куртка)
Ім'я:Артем'єв Костянтин ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380612862226 ЄДРПОУ:40571081Очікувана вартість97 980,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-001626-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКостюми робочі літні
Ім'я:Олексій КозловськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503482003 Веб сайт: ЄДРПОУ:03344065Оголошено8 лип. 10:05
Прийом пропозицій8 лип. 10:05 – 16 лип. 10:00Очікувана вартість100 693,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-000170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпеціальний одяг
Очікувана вартість20 364,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-05-000314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКостюм робочий літній, бриджі жіночі, жилети, куртка зимова, флісова кофта
Ім'я:Деде Дмитро БорисовичE-mail: [email protected] Телефон: +380487053440 Факс:+380487053447ЄДРПОУ:35303608Оголошено5 лип. 19:30
Прийом пропозицій5 лип. 19:30 – 13 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 292 250,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-03-001748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпеціальний одяг
Очікувана вартість16 965,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-008528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціальний робочий одяг 18130000-9 за ДК 021:2015 (костюми робочі літні)
Ім'я:Бабюк Олена МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380936909603 Веб сайт: ЄДРПОУ:03359813Оголошено29 черв. 15:21
Прийом пропозицій29 черв. 15:21 – 11 лип. 15:00Очікувана вартість255 180,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-007893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи костюмів персонажів «Комахи» (комбінезони)
Очікувана вартість38 710,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-000581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015:18130000-9 Спеціальний робочий одяг (куртка та брюки )
Очікувана вартість63 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro