Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18113000-4»
-
ID: UA-2026-08-31-005304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФормений одяг
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено31 серп. 13:26
Прийом пропозицій31 серп. 13:26 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-010730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКостюми робочі, куртка зимова робоча утеплена (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 18110000-3 Формений одяг)
Оголошено28 серп. 16:48
Прийом пропозицій28 серп. 16:48 – 5 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-25-002124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиробничий (формений) одяг
Оголошено25 серп. 10:18
Прийом пропозицій25 серп. 10:18 – 2 вер. 20:00 -
ID: UA-2026-08-19-010820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКостюм бавовняний в асортименті
Оголошено19 серп. 15:55
Прийом пропозицій19 серп. 15:55 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-002564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФорменний одяг
Очікувана вартість2 588 454,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХалат жін. У-243-12 (ДК 021:2015:18110000-3 - Формений одяг; 18113000-4 - Виробничий одяг)
Очікувана вартість2 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-009427-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 18110000-3 Формений одяг
Оголошено17 серп. 15:32
Прийом пропозицій17 серп. 15:32 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість8 765,17 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-001257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціальний робочий одяг
Оголошено14 серп. 09:43
Прийом пропозицій14 серп. 09:43 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість331 115,56 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-000792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи19: Штани (Хмельницький ОВСЗ)
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-000660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи17: Футболка / Костюм (Хмельницький ОВСЗ)
Очікувана вартість9 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-003080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКостюми, халати робочі, жилети сигнальні
Ім'я:ПЕРЕДРЄЄВА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНАE-mail: [email protected] Телефон: 380503847607 ЄДРПОУ:14309787Оголошено12 серп. 11:07
Прийом пропозицій12 серп. 11:07 – 20 серп. 08:00Очікувана вартість2 709 605,54 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-008752-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКостюм бавовняний в асортименті
Оголошено5 серп. 15:00
Прийом пропозицій5 серп. 15:00 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 468 021,08 грн
без ПДВПризупинено -
ID: UA-2026-08-04-012608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФормений одяг
Ім'я:Андрусяк Вадим ГригоровичE-mail: [email protected] Телефон: +380675190685 Факс:+380512556045Веб сайт: ЄДРПОУ:02219760Очікувана вартість4 597,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-004885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями18110000-3 Формений одяг
Оголошено4 серп. 12:15
Прийом пропозицій4 серп. 12:15 – 17 серп. 12:00Очікувана вартість2 803 783,32 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-02-000190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФормений одяг
Ім'я:Андрусяк Вадим ГригоровичE-mail: [email protected] Телефон: +380675190685 Факс:+380512556045Веб сайт: ЄДРПОУ:02219760Очікувана вартість49 898,22 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-007253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 18110000-3 по ДК 021:2015 - Формений одяг (Виробничий одяг). РПЗ - 9.37.
Оголошено31 лип. 15:20
Прийом пропозицій31 лип. 15:20 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість203 598,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-29-006340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпецодяг для персоналу пункту постійного базування Петриківської підстанції Кам’янської СЕМД структурного підрозділу КНТ «ОЦЕМД та МК» ДОР»
Ім'я:Надія Анатоліївна СклярE-mail: [email protected] Телефон: +380734897472 Веб сайт: ЄДРПОУ:26136949Оголошено29 лип. 14:03
Прийом пропозицій29 лип. 14:03 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість83 187,04 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-28-001004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18110000-3 Формений одяг (Костюми, куртки робочі)
Очікувана вартість76 111,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-011852-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиробничий одяг
Ім'я:Хубулов ПрАТ "ЗЕРЗ"E-mail: [email protected] Телефон: 380617877434 Веб сайт: ЄДРПОУ:01056273Очікувана вартість359 100,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-011645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФормений одяг (Виробничий одяг)
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість13 938,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro