Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18100000-0»
-
ID: UA-2026-09-02-002711-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРобочий одяг утеплений та одяг зварювальника
Ім'я:Гармата Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380939904463,380985807274 ЄДРПОУ:04589645Оголошено2 вер. 10:48
Прийом пропозицій2 вер. 10:48 – 18 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-010110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект водозахисного спецодягу
Оголошено1 вер. 16:33
Прийом пропозицій1 вер. 16:33 – 17 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-004848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїРукавички захисні від проколу з нітриловим покриттям NEO TOOLS 97-610 (спецпризначення)
Оголошено1 вер. 12:56
Прийом пропозицій1 вер. 12:56 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одяг (Костюм бавовняний (куртка і штани))
Ім'я:Алібекова Світлана АлібеківнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444810541 ЄДРПОУ:41220556Оголошено31 серп. 18:39
Прийом пропозицій31 серп. 18:39 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-012147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОплата видатків з благоустрою населених пунктів, а саме: Кепки, футболки, жилети за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 18110000-3 «Формений одяг»
Оголошено31 серп. 18:09
Прийом пропозицій31 серп. 18:09 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціальний робочий одяг
Оголошено31 серп. 17:36
Прийом пропозицій31 серп. 17:36 – 9 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-31-011696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗакупівля спеціального робочого одягу з метою належного забезпечення умов виконання наукових робіт, що фінансуються Міністерством освіти і науки України
Ім'я:Роксолана ЖолобчукE-mail: [email protected] Телефон: +380442393235 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070944Оголошено31 серп. 17:30
Прийом пропозицій31 серп. 17:30 – 9 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-31-008568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКилимок дієлектричний
Оголошено31 серп. 15:29
Прийом пропозицій31 серп. 15:29 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїРукавиці бавовняні, покриття - ПВХ крапка, розміри - L (9), XL (10), XXL (11)
Оголошено31 серп. 15:29
Прийом пропозицій31 серп. 15:29 – 3 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-008499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКостюм літній повсякденний робочий ТИП1
Оголошено31 серп. 15:32
Прийом пропозицій31 серп. 15:32 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-008320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНапівкомбінезон та куртка літні
Оголошено31 серп. 15:21
Прийом пропозицій31 серп. 15:21 – 8 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-31-007355-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник: - ДК 021:2015 – 18130000-9 Спеціальний робочий одяг (Костюм робочий літній (куртна, штани); халат жіночий, з довгим рукавом, з кислото лугостійким просоченням; напівкомбінезон для захисту від ланцюгової пилки)
Ім'я:Людмила ЗакревськаE-mail: [email protected] Телефон: +380675044963 Веб сайт: ЄДРПОУ:30687118Оголошено31 серп. 14:50
Прийом пропозицій31 серп. 14:50 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-005304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФормений одяг
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено31 серп. 13:26
Прийом пропозицій31 серп. 13:26 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-004724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпецодяг утеплений; 18110000-3 Формений одяг за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено31 серп. 14:21
Прийом пропозицій31 серп. 14:21 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-002907-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКостюм робочий (утеплений)
Оголошено31 серп. 11:23
Прийом пропозицій31 серп. 11:23 – 8 вер. 11:40 -
ID: UA-2026-08-31-000426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКостюм робочий
Ім'я:Комаровська Дар'я ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380443338140 Факс:+380443338140ЄДРПОУ:37292855Оголошено31 серп. 09:06
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 10 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-29-000324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїРукавички краги для зварювання Trident India арт. 8674
Оголошено29 серп. 13:00
Прийом пропозицій29 серп. 13:00 – 3 вер. 12:58 -
ID: UA-2026-08-29-000317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїРукавиці трикотажні з ПВХ вкрапленням Romus 5-нитка білі 8510R
Оголошено29 серп. 12:55
Прийом пропозицій29 серп. 12:55 – 3 вер. 12:53 -
ID: UA-2026-08-29-000122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКостюм літній повсякденний робочий ТИП 1
Оголошено29 серп. 10:15
Прийом пропозицій29 серп. 10:15 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКостюми робочі, куртка зимова робоча утеплена (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 18110000-3 Формений одяг)
Оголошено28 серп. 16:48
Прийом пропозицій28 серп. 16:48 – 5 вер. 08:00