Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18000000-9»
-
ID: UA-2026-09-01-011484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБілизна для холодної погоди (сорочка та кальсони зимові)
Оголошено1 вер. 19:08
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011464-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБілизна натільна (сорочка та кальсони демісезонні)
Оголошено1 вер. 19:00
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-010110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект водозахисного спецодягу
Оголошено1 вер. 16:33
Прийом пропозицій1 вер. 16:33 – 17 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-007679-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПК-26Т_0361_ВО Капці дитячі одноразового використання махрові з логотипом «УЗ»
Оголошено1 вер. 15:04
Прийом пропозицій1 вер. 15:04 – 17 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-09-01-004848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїРукавички захисні від проколу з нітриловим покриттям NEO TOOLS 97-610 (спецпризначення)
Оголошено1 вер. 12:56
Прийом пропозицій1 вер. 12:56 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-002942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВелосипедне взуття
Оголошено1 вер. 11:23
Прийом пропозицій1 вер. 11:23 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013768-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїМішки зелені 50 кг; 105х55см; 52г/м2
Оголошено31 серп. 23:58
Прийом пропозицій31 серп. 23:58 – 3 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-013761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття (туфлі чоловічі демісезонні)
Оголошено31 серп. 23:55
Прийом пропозицій31 серп. 23:55 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКросівки для національної збірної команди України з брейкінгу для участі у IV літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року у м. Дакар (Республіка Сенегал) (ДК 021:2015:18820000-3: Спортивне взуття), наказ 3371
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено31 серп. 21:45
Прийом пропозицій31 серп. 21:45 – 11 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-31-013282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015: 18410000-6 - Спеціальний одяг (Топ медичний (чоловічий); Штани медичні (чоловічі); Топ хірургічний (жіночий); Штани медичні (жіночі); Топ медичний (чоловічий); Штани медичні (чоловічі); Топ хірургічний (жіночий); Штани медичні (жіночі); Топ медичний (чоловічий); Штани медичні
(чоловічі); Топ хірургічний (жіночий); Штани медичні (жіночі); Топ медичний (чоловічий); Штани медичні (чоловічі); Топ хірургічний (жіночий); Штани медичні (жіночі);) Оголошено31 серп. 21:35
Прийом пропозицій31 серп. 21:35 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний одяг спеціального призначення для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу у IV літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року у м. Дакар (Республіка Сенегал) (ДК 021:2015: 18410000-6 - Спеціальний одяг), наказ 3371
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено31 серп. 21:28
Прийом пропозицій31 серп. 21:28 – 11 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-012627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧоботи гумові код за ДК 021:2015 – 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Оголошено31 серп. 19:09
Прийом пропозицій31 серп. 19:09 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-012461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСітка овочева 50*80 см або еквівалент
Оголошено31 серп. 18:48
Прийом пропозицій31 серп. 18:48 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМішки п/п 90*55 см або еквівалент
Оголошено31 серп. 18:37
Прийом пропозицій31 серп. 18:37 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одяг (Костюм бавовняний (куртка і штани))
Ім'я:Алібекова Світлана АлібеківнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444810541 ЄДРПОУ:41220556Оголошено31 серп. 18:39
Прийом пропозицій31 серп. 18:39 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-012147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОплата видатків з благоустрою населених пунктів, а саме: Кепки, футболки, жилети за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 18110000-3 «Формений одяг»
Оголошено31 серп. 18:09
Прийом пропозицій31 серп. 18:09 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011859-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШолом захисний з сіткою і навушниками
Оголошено31 серп. 17:41
Прийом пропозицій31 серп. 17:41 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-011723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціальний робочий одяг
Оголошено31 серп. 17:36
Прийом пропозицій31 серп. 17:36 – 9 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-31-011696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗакупівля спеціального робочого одягу з метою належного забезпечення умов виконання наукових робіт, що фінансуються Міністерством освіти і науки України
Ім'я:Роксолана ЖолобчукE-mail: [email protected] Телефон: +380442393235 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070944Оголошено31 серп. 17:30
Прийом пропозицій31 серп. 17:30 – 9 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-31-011579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗакупівля одягу для ведучих програм
Оголошено31 серп. 17:24
Прийом пропозицій31 серп. 17:24 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення