Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «16820000-9»
-
ID: UA-2026-08-31-002897-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини для лісогосподарської техніки для Сокирянського надлісництва
Оголошено31 серп. 11:23
Прийом пропозицій31 серп. 11:23 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-04-008296-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизірочка бензопили
Очікувана вартість190,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-005389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод (ДК021:2015) 16820000-9 Частини для лісогосподарської техніки (Частини для лісогосподарської техніки різні)
Очікувана вартість400 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-004890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи16820000-9 Частини для лісогосподарської техніки (колінвал в зборі для LM53-SP-V)
Очікувана вартість2 119,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-001615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиски до мотокоси Дубівський старостинський округ
Очікувана вартість5 340,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-001207-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини для лісогосподарської техніки
Очікувана вартість1 038,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиски до мотокоси Ставрівський старостинський округ
Очікувана вартість500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-014247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвічка до б/пили
Очікувана вартість50,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПовітряний фільтр
Очікувана вартість1 326,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системицеп бензопили
Очікувана вартість305,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДеталі для ремонту невиробничого обладнання
Очікувана вартість4 810,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-010783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиск до бензокоси, степлер Цеханівський старостинський округ
Очікувана вартість550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-010334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКолінвал бензопили, диск заточки цепа (16820000-9 - Частини для лісогосподарської техніки)
Ім'я:Теребій Світлана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384121255 Факс:+380384121255ЄДРПОУ:04403143Очікувана вартість1 729,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-007309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛанцюги і пильні шини до бензопили Dnipro-M
Очікувана вартість1 818,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-006923-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи16820000-9 Частини для лісогосподарської техніки (Ніж бензопили)
Очікувана вартість150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-003547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини для лісогосподарської техніки
Очікувана вартість1 380,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлиновий ремінь, шестерня, сегмент зубчатої шайби. Код ДК 021:2015: 16820000-9 - Частини для лісогосподарської техніки
Очікувана вартість3 459,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-011354-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКарбюратор штіль, тарілка муфти
Очікувана вартість4 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-011099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплектувальні вироби і деталі для ремонту виробничого та невиробничого обладнання, господарчі товари
Очікувана вартість1 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини для лісогосподарської техніки (ланцюг, шина)
Очікувана вартість3 717,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro