Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «16800000-3»
-
ID: UA-2026-08-31-011264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямизапасні запчастини до тракторів МТЗ 82 (для Ярмолинецького надлісництва)
Оголошено31 серп. 17:02
Прийом пропозицій31 серп. 17:02 – 9 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-009847-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапчастини для сільськогосподарської техніки згідно технічного завдання
Ім'я:ОКСАНА МИКОЛАЇВНА ГРЕЧАНАE-mail: [email protected] Телефон: +380472314044 Веб сайт: ЄДРПОУ:01598301Оголошено31 серп. 16:10
Прийом пропозицій31 серп. 16:10 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапчастини для сільськогосподарської техніки згідно технічного завдання
Ім'я:ОКСАНА МИКОЛАЇВНА ГРЕЧАНАE-mail: [email protected] Телефон: +380472314044 Веб сайт: ЄДРПОУ:01598301Оголошено31 серп. 15:58
Прийом пропозицій31 серп. 15:58 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009127-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапчастини до комбайна згідно технічного завдання
Ім'я:ОКСАНА МИКОЛАЇВНА ГРЕЧАНАE-mail: [email protected] Телефон: +380472314044 Веб сайт: ЄДРПОУ:01598301Оголошено31 серп. 15:47
Прийом пропозицій31 серп. 15:47 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-002897-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини для лісогосподарської техніки для Сокирянського надлісництва
Оголошено31 серп. 11:23
Прийом пропозицій31 серп. 11:23 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-002468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапчастини для бензоінструменту
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено31 серп. 11:04
Прийом пропозицій31 серп. 11:04 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-001550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до сільськогосподарської техніки (комбайну) згідно технічного завдання
Оголошено28 серп. 10:03
Прийом пропозицій28 серп. 10:03 – 5 вер. 00:01 -
ID: UA-2026-08-27-010259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до тракторів МТЗ 82 Бережанського надлісництва.
Оголошено27 серп. 15:53
Прийом пропозицій27 серп. 15:53 – 6 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-27-009124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямизапасні запчастини до тракторів МТЗ 82 (для Путильського надлісництва)
Оголошено27 серп. 15:14
Прийом пропозицій27 серп. 15:14 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-005932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини для сільськогосподарської техніки
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено27 серп. 13:10
Прийом пропозицій27 серп. 13:10 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-010821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини для лісогосподарської техніки (Фільтр паливний)
Оголошено26 серп. 15:51
Прийом пропозицій26 серп. 15:51 – 3 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-014256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛіска, шпуля
Ім'я:Колодрубець Наталя ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380661504279 ЄДРПОУ:43991417Очікувана вартість233,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-013975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 16810000-6 - Частини для сільськогосподарської техніки (ремень приводу ріжучого апарату косілки Альпіна ВТ-84х)
Ім'я:Панковська Тетяна ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380960008162 ЄДРПОУ:44094941Очікувана вартість2 290,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-013820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини для техніки
Очікувана вартість1 278,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-013173-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини до мотокоси
Очікувана вартість800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012905-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системижилка для тримера
Ім'я:Головатюк Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380982696043 ЄДРПОУ:38248545Очікувана вартість124,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖилка
Очікувана вартість195,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлиновий ремінь, шестерня, сегмент зубчатої шайби. Код ДК 021:2015: 16820000-9 - Частини для лісогосподарської техніки
Очікувана вартість3 459,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 16810000-6— «Частини для сільськогосподарської техніки» (Жилка 2,7, жилка 3,0, насадка ЯТО d8)
Очікувана вартість160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-011890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015: 16810000-6 — частини для сільськогосподарської техніки (жилка)
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro