Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «16710000-5»
-
ID: UA-2026-08-31-009645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМототрактор Кентавр 160-BN
Очікувана вартість105 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимотоблок із комплектом сумісного навісного обладнання
Ім'я:Таращенко Володимир АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380457741533 Факс:+380457741542ЄДРПОУ:00496828Очікувана вартість54 380,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-001450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТраншеєкопач Faworyt SK600
Очікувана вартість89 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-010114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТраншеєкопач Faworyt SK600
Очікувана вартість89 999,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-21-011972-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМототрактор KENTAVR 160 ВN або еквівалент код ДК 021:2015:16710000-5 Мотоблоки
Оголошено21 серп. 16:51
Прийом пропозицій21 серп. 16:51 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість105 200,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-30-000811-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 16710000-5 по ДК 021:2015 – Мотоблоки (Трактор). РПЗ: 9.304.
Оголошено30 лип. 09:26
Прийом пропозицій30 лип. 09:26 – 18 серп. 10:00Очікувана вартість1 926 908,60 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-29-007653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрактор КАТА КЕ 504 з додатковим обладнанням (або еквівалент) за кодом ДК 021-2015: 16710000-5 Мотоблоки
Оголошено29 лип. 14:57
Прийом пропозицій29 лип. 14:57 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість651 400,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-007957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями16710000-5 Мотоблоки (Трактори колісні потужністю від 105 к.с.)
Оголошено14 лип. 14:43
Прийом пропозицій14 лип. 14:43 – 22 лип. 08:00Очікувана вартість2 036 504,80 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-24-010788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимотоблок
Очікувана вартість29 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-013591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрактори колісні потужністю від 50 к.с.
Оголошено11 черв. 18:02
Прийом пропозицій11 черв. 18:02 – 10 лип. 23:00Очікувана вартість2 400 000,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-03-012930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотокультиватор Forte бензин МКБ-70
Ім'я:Жидецька Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380993450314 ЄДРПОУ:39249775Очікувана вартість15 556,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-010385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями16710000-5 Мотоблоки Трактор садовий
Ім'я:Руденко Ганна СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442394408 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено3 черв. 15:23
Прийом пропозицій3 черв. 15:23 – 11 черв. 12:00Очікувана вартість190 738,06 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-29-006517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:16710000-5 Мотоблоки
Очікувана вартість61 998,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-002849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотоблоки (Мотоблок бензиновий FORTE 1350G-3 NEW колеса 12)
Ім'я:Картавий Ігор МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380985079499 Факс:+380544891631ЄДРПОУ:04389035Очікувана вартість90 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-007063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотоблок Powercraft МБ1010ДЕ + фреза
Очікувана вартість54 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-014661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 16710000-5 "Мотоблоки" (мотокультиватор для потреб Волинської філії УІЕСР)
Очікувана вартість19 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-013504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрактори трелювальні (скідери)
Оголошено25 трав. 17:21
Прийом пропозицій25 трав. 17:21 – 10 лип. 23:00Очікувана вартість3 057 255,42 EUR
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-22-011063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрактори колісні потужністю від 180 к.с.
Ім'я:Анісіфорова Світлана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380505703033 ЄДРПОУ:44768034Оголошено22 трав. 15:55
Прийом пропозицій22 трав. 15:55 – 4 черв. 23:00Очікувана вартість23 511 125,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-20-011053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотоблоки (Мотоблок Кентавр 1081ДЕ-10 із причепом)
Очікувана вартість81 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-005006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями16710000-5 Мотоблоки Трактор садовий
Ім'я:Калугіна Вікторія ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442491523 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено20 трав. 11:44
Прийом пропозицій20 трав. 11:44 – 28 трав. 12:00Очікувана вартість190 738,06 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась