Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «16650000-6»

  • ID: UA-2026-06-26-005332-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комплект обладнання для підлогового утримання та вирощування птиці, Водяний опалювальний нагрівач NW 40 Agro, Кормовий бункер МС10 – 6 т, Кормовий бункер МС08 – 5 т, Система вентиляції для пташника 1640м2

    Ім'я:
    Дзюба Роман Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 Веб сайт:
    https://ukragroleasing.com.ua
    ЄДРПОУ:
    30401456
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 061 870,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-16-004983-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комплект обладнання для підлогового утримання та вирощування птиці, Водяний опалювальний нагрівач NW 40 Agro, Кормовий бункер МС10 – 6 т, Кормовий бункер МС08 – 5 т, Система вентиляції для пташника 1640м2

    Ім'я:
    Дзюба Роман Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 Веб сайт:
    https://ukragroleasing.com.ua
    ЄДРПОУ:
    30401456
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 черв. 12:14

    Прийом пропозицій
    16 черв. 12:14 – 24 черв. 09:00
    Очікувана вартість

    5 061 870,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-04-16-012578-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Брудер для обігріву пташенят (3 яруси)

    Ім'я:
    Мельник Валерія Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380639324219 ЄДРПОУ:
    00497236
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-09-002437-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Інкубатор автоматичний

    Ім'я:
    Харжевський Петро Григорович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380672381889 ЄДРПОУ:
    08562565
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 450,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-02-008216-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015:16650000-6 - Обладнання для птахівництва (Клітки для бройлерів (3-х ярусні) 180см х 180см х 76см)

    Ім'я:
    Іванова Марина Андріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380563710821 ЄДРПОУ:
    00493675
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    32 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-25-001637-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    інкубатор

    Ім'я:
    Ілона Ковальчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +0674187974 Веб сайт:
    http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/index
    ЄДРПОУ:
    08575616
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 682,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-16-012367-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комплект промислової системи кліткового обладнання для курей-несучок в комплекті

    Ім'я:
    Дзюба Роман Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 Веб сайт:
    https://ukragroleasing.com.ua
    ЄДРПОУ:
    30401456
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 лют. 16:00

    Прийом пропозицій
    16 лют. 16:00 – 24 лют. 09:00
    Очікувана вартість

    36 577 586,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-01-27-013195-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Батарея кліткова шестиярусна для утримання перепелів-несучок БКП-6

    Ім'я:
    Дзюба Роман Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 Веб сайт:
    https://ukragroleasing.com.ua
    ЄДРПОУ:
    30401456
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 січ. 15:21

    Прийом пропозицій
    27 січ. 15:21 – 4 лют. 09:00
    Очікувана вартість

    6 500 340,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2025-09-24-008439-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ДК 021:2015: 66510000-8 — Страхові послуги)

    Ім'я:
    Інна Стець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380688314439 ЄДРПОУ:
    03356817
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    37 299,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2024-11-12-014285-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Система вентиляції для пташника (1 400 м2), комплект обладнання для підлогового утримання та вирощування птиці 100 м, система обігріву пташника

    Ім'я:
    Дзюба Роман Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 ЄДРПОУ:
    30401456
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 823 875,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2024-10-23-011952-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Система вентиляції для пташника (1 400 м2), комплект обладнання для підлогового утримання та вирощування птиці 100 м, система обігріву пташника

    Ім'я:
    Дзюба Роман Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 ЄДРПОУ:
    30401456
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 жовт. 2024 15:20

    Прийом пропозицій
    23 жовт. 2024 15:20 – 31 жовт. 2024 09:00
    Очікувана вартість

    6 823 875,65 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2024-08-19-002838-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Деаератор поворотний;Підвіс лінійний жовтий;Труба лінії напування 22*22пвх 15 ніпелів сталь

    Ім'я:
    Ільченко Діана Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380456354504 Веб сайт:
    http://www.btsau.net.ua
    ЄДРПОУ:
    00493712
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    41 780,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2024-08-12-000734-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Годівниця для бройлерів (12 секцій)

    Ім'я:
    Ільченко Діана Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380456354504 Веб сайт:
    http://www.btsau.net.ua
    ЄДРПОУ:
    00493712
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    33 264,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2024-06-18-004357-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Штучні гніздиці

    Ім'я:
    Тетяна Борисівна Ковальова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380672971144 Веб сайт:
    https://zapovidnyk.org.ua
    ЄДРПОУ:
    41246328
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    32 868,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2024-05-30-009808-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Промислова система кліткового обладнання для курей-несучок (розрахункове посадочне поголівʹя – 52 900 голів)

    Ім'я:
    Дзюба Роман Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 ЄДРПОУ:
    30401456
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 трав. 2024 16:38

    Прийом пропозицій
    30 трав. 2024 16:38 – 7 черв. 2024 09:00
    Очікувана вартість

    23 522 864,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2024-03-07-005702-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Системи вентиляції та зволоження/охолодження для утримання курей-несучок у клітках

    Ім'я:
    Дзюба Роман Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 ЄДРПОУ:
    30401456
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 095 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2024-02-21-012175-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Системи вентиляції та зволоження/охолодження для утримання курей-несучок у клітках

    Ім'я:
    Дзюба Роман Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 ЄДРПОУ:
    30401456
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 лют. 2024 16:25

    Прийом пропозицій
    21 лют. 2024 16:25 – 29 лют. 2024 09:00
    Очікувана вартість

    3 095 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2024-01-16-000517-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Привід повороту інкубаційного візка;Комплект для відновлення каплезборників; Колесо для візка

    Ім'я:
    Карпенко Анатолій Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380456354504 Веб сайт:
    http://www.btsau.net.ua
    ЄДРПОУ:
    00493712
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 366,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-12-22-008106-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Обладнання для утримання перепелів-несучок в одній восьмиярусній батареї БКП-8/1 (розрахункове посадкове поголів'я – 6720 голів)

    Ім'я:
    Дзюба Роман Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 ЄДРПОУ:
    30401456
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    504 170,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-12-20-022641-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    16650000-6 - Обладнання для птахівництва

    Ім'я:
    Костянтин Стороженко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380635240367, +380487845733 ЄДРПОУ:
    00493008
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    38 700,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 6 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro