Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «16600000-1»

  • ID: UA-2026-09-02-002514-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Техніку для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору очисник вороху посилений з циклоном та тримером

    Ім'я:
    Бутенко Юлія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380892500092 Факс:
    +380616537172
    ЄДРПОУ:
    02543822
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 10:40

    Прийом пропозицій
    2 вер. 10:40 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    375 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 23 г. 38 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-008164-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Розсів лабораторний

    Ім'я:
    Отченашко Володимир Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:
    00493706
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 14:29

    Прийом пропозицій
    26 серп. 14:29 – 7 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    32 416,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 8 г. 38 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-000152-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Барабан до зернодробарки в зборі;Молотки для дробарки

    Ім'я:
    Ільченко Діана Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380456307025 ЄДРПОУ:
    00493712
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    60 324,12 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-003840-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вощина

    Ім'я:
    Швець Ірина Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380474023799 ЄДРПОУ:
    03189771
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    330,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-03-008438-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Садова техніка різна (розпилювач імпульсивний пластиковий на підставці)

    Ім'я:
    Вікторія Ковтун
    E-mail: [email protected] Телефон: +380522331383 ЄДРПОУ:
    33962950
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    407,54 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-29-008631-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Матеріали для професії "Бджоляр" - ДК 021: 2015 - 16640000-3 Обладнання для бджільництва - Маркер для мічення маток. Варостоп. Клей для міток. Біпін . Мітки для маток. Сітка для вентиляції вуликів. Вощина . Рамка 435*230 мм. Рамка 435*145 мм. Ручний виштовхувач до стільників пазлів. Сірка. Міх для … димаря. Тимол. Канді (цукор).

    Ім'я:
    Аліна Шевченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380800600636 Веб сайт:
    http://sumycpto.dcz.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    37283091
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    33 760,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-20-002011-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Доїльні апарати (Гума дійкова 041-А Україна)

    Ім'я:
    Вікторія Пікало
    E-mail: [email protected] Телефон: +380536294238 Веб сайт:
    https://vishnyabi.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    03189162
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    699,76 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-17-009956-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Самопересувна зерноочисна машина

    Ім'я:
    Віктор Днесь
    E-mail: [email protected] Телефон: +380662300199 Веб сайт:
    https://imaap.org.ua
    ЄДРПОУ:
    44668713
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 лип. 16:27

    Прийом пропозицій
    17 лип. 16:27 – 28 лип. 01:00
    Очікувана вартість

    469 860,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-17-004205-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Екструдер

    Ім'я:
    Отченашко Володимир Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:
    00493706
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 лип. 11:54

    Прийом пропозицій
    17 лип. 11:54 – 5 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    191 600,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-09-007798-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вощина

    Ім'я:
    Швець Ірина Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380474023799 ЄДРПОУ:
    03189771
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-07-003815-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Машини для очищення, сортування чи калібрування яєць, фруктів чи іншої сільськогосподарської продукції

    Ім'я:
    Федотова Інна Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380665296033 ЄДРПОУ:
    33441774
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    23 017,20 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-06-006365-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Розсів лабораторний

    Ім'я:
    Отченашко Володимир Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:
    00493706
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 лип. 14:32

    Прийом пропозицій
    6 лип. 14:32 – 17 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    32 416,67 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-06-003958-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лінія виробництва кормів, за кодом ДК 021:2015:16630000-0 - Обладнання для приготування кормів для тварин

    Ім'я:
    Катерина Конончук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380961073311 Веб сайт:
    http://if.org.ua
    ЄДРПОУ:
    04372342
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    89 988,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-03-009547-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Обладнання по переробці шишок та насіння по об’єкту: “Нове будівництво будівлі лінії висіву на території Горбачівського лісництва філії “Чернігівське лісове господарство” ДП “Ліси України” за адресою: Чернігівська обл., Чернігівський р-н, с. Кіпті, вул. Слов'янська, № 1-А”

    Ім'я:
    Черній Олена Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380500140201 ЄДРПОУ:
    45397074
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 лип. 16:19

    Прийом пропозицій
    3 лип. 16:19 – 13 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    2 110 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-02-005333-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лінія виробництва кормів (екструдер, сінорізка, гранулятор)

    Ім'я:
    Катерина Конончук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380961073311 Веб сайт:
    http://if.org.ua
    ЄДРПОУ:
    04372342
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    89 988,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-29-004557-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Обладнання для приготування кормів для тварин (Поїлка ISOBAC 160 W із захистом від замерзання в зборі)

    Ім'я:
    Шкуратівська Олена Андріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380665296033 ЄДРПОУ:
    33441774
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    215 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-26-005332-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комплект обладнання для підлогового утримання та вирощування птиці, Водяний опалювальний нагрівач NW 40 Agro, Кормовий бункер МС10 – 6 т, Кормовий бункер МС08 – 5 т, Система вентиляції для пташника 1640м2

    Ім'я:
    Дзюба Роман Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 Веб сайт:
    https://ukragroleasing.com.ua
    ЄДРПОУ:
    30401456
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 061 870,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-25-010785-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поїлка чашкова чавунна з нерж.сталі для худоби (корів, телят, коней, ВРХ)

    Ім'я:
    Ільченко Діана Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380456307025 Веб сайт:
    http://www.btsau.net.ua
    ЄДРПОУ:
    00493712
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 760,08 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-25-004063-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Сепаратор САД-1 (у складі рама з колесами та ящиками до сепаратору САД-1, вікно в камеру сепарації)

    Ім'я:
    Ірина Клименко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380993622988 Веб сайт:
    http://btu.kharkov.ua/
    ЄДРПОУ:
    44234755
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    78 408,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-23-003775-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Подрібнювач деревини PALCHE -160, або еквівалент

    Ім'я:
    Маскіс Іван Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502600883 ЄДРПОУ:
    40535043
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 черв. 11:02

    Прийом пропозицій
    23 черв. 11:02 – 1 лип. 12:00
    Очікувана вартість

    263 332,80 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 70 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro