Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «16340000-0»
-
ID: UA-2026-09-02-014500-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУніверсальна селекційна молотилка-терка УСМТ-350 або еквівалент для потреб Одеської філії УІЕСР
Оголошено2 вер. 22:39
Прийом пропозицій2 вер. 22:39 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-006433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору Жниварка для збирання соняшника
Ім'я:Бутенко Юлія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380892500092 Факс:+380616537172ЄДРПОУ:02543822Оголошено1 вер. 14:27
Прийом пропозицій1 вер. 14:27 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-005190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехніку для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору» (комбайн зерновий, в комплекті жниварка зернова з вбудованим рапсовим
столом» Ім'я:Бутенко Юлія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380892500092 Факс:+380616537172ЄДРПОУ:02543822Оголошено1 вер. 13:26
Прийом пропозицій1 вер. 13:26 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-010025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКукурудзяна жатка AKTURK 8×70 (адаптація CLAAS)
Ім'я:Дзюба Роман ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 Веб сайт: ЄДРПОУ:30401456Очікувана вартість5 460 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЖниварка для збирання соняшника
Оголошено27 серп. 08:57
Прийом пропозицій27 серп. 08:57 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 673 551,73 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-009006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЖниварка для збирання соняшника
Оголошено14 серп. 15:12
Прийом пропозицій14 серп. 15:12 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 673 551,73 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-001178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомбайн, жниварка зернова
Ім'я:Світлана Володимирівна РиковськаE-mail: [email protected] Телефон: +380984326342 ЄДРПОУ:02544997Оголошено14 серп. 09:40
Прийом пропозицій14 серп. 09:40 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість11 365 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-010971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЖниварка для збирання соняшнику FІELLDAY 7,4 м
Ім'я:Дзюба Роман ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 Веб сайт: ЄДРПОУ:30401456Оголошено13 серп. 16:14
Прийом пропозицій13 серп. 16:14 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість706 750,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-013077-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями16340000-0 збиральні та обмолочувальні машини (жниварка)
Оголошено11 серп. 20:28
Прийом пропозицій11 серп. 20:28 – 20 серп. 12:00Очікувана вартість642 416,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-11-010609-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомбайн зернозбиральний
Оголошено11 серп. 15:58
Прийом пропозицій11 серп. 15:58 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 208 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-11-008450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОднорядний картоплезбиральний комбайн
Оголошено11 серп. 14:48
Прийом пропозицій11 серп. 14:48 – 20 серп. 08:00Очікувана вартість2 102 189,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-11-003474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомбайн зернозбиральний самохідний з жниваркою (цей крок фінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility)
Оголошено11 серп. 14:15
Прийом пропозицій11 серп. 14:15 – 21 серп. 17:00Очікувана вартість8 458 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-004838-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору: «Кукурудзяна жатка OLIMAC DRAGO -2(або еквівалент)»
Оголошено31 лип. 13:28
Прийом пропозицій31 лип. 13:28 – 8 серп. 10:00Очікувана вартість1 916 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-004442-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору комбайн «New Holland TC 5.90., в комплекті зернова жниварка New Holland
8P20VC. – 1 шт. (або еквівалент) Оголошено31 лип. 12:57
Прийом пропозицій31 лип. 12:57 – 8 серп. 10:00Очікувана вартість9 000 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-008836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗернозбиральний комбайн CLAAS TRION 730 або еквівалент; Жатка CLAAS MAXFLEX 770 або еквівалент
Ім'я:ОКСАНА МИКОЛАЇВНА ГРЕЧАНАE-mail: [email protected] Телефон: +380472314044 Веб сайт: ЄДРПОУ:01598301Очікувана вартість22 554 768,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-010149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКукурудзяна жатка AKTURK 8×70 (адаптація CLAAS)
Ім'я:Дзюба Роман ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 Веб сайт: ЄДРПОУ:30401456Оголошено29 лип. 16:48
Прийом пропозицій29 лип. 16:48 – 6 серп. 09:00Очікувана вартість4 550 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-29-004864-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:16340000-0 - Збиральні та обмолочувальні машини (Комбайн зернозбиральний б/в) (ДК 021:2015:16340000-0 - Збиральні та обмолочувальні машини)
Очікувана вартість1 030 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-009858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомбайн Felix-Z модель KWZ 315
Ім'я:Дзюба Роман ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 Веб сайт: ЄДРПОУ:30401456Очікувана вартість9 982 280,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-007013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗернозбиральний комбайн Claas Lexion 760ТТ, Жатка Claas C 900, Транспортний візок
Ім'я:Дзюба Роман ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 Веб сайт: ЄДРПОУ:30401456Очікувана вартість6 445 260,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-010419-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗернозбиральний комбайн CLAAS TRION 730 або еквівалент; Жатка CLAAS MAXFLEX 770 або еквівалент
Ім'я:ОКСАНА МИКОЛАЇВНА ГРЕЧАНАE-mail: [email protected] Телефон: +380472314044 Веб сайт: ЄДРПОУ:01598301Оголошено17 лип. 17:26
Прийом пропозицій17 лип. 17:26 – 25 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість18 795 640,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась