Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «16311100-9»
-
ID: UA-2026-08-27-011099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКосарки різні
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено27 серп. 16:26
Прийом пропозицій27 серп. 16:26 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-007228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГазонокосарка бензинова RM650.OT
Очікувана вартість40 698,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКосарки (Мотокоса 140В)
Ім'я:Картавий Ігор МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380985079499 Факс:+380544891631ЄДРПОУ:04389035Очікувана вартість10 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотокоси (косарки)
Очікувана вартість37 962,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-010527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотокоси STIHL FS та бензопили STIHL MS 172
Очікувана вартість47 876,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-004120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотокоса
Очікувана вартість9 198,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010038-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотокоса
Очікувана вартість8 789,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-009944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТравокосарка
Очікувана вартість9 499,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-007112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБензиновий тример
Очікувана вартість4 442,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-006117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотокоса FS120
Очікувана вартість14 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-005260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотокоса
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-001117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи16310000-1 Косарки (Тример бенз.)
Очікувана вартість5 849,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-002963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГазонокосарка Husqvarna LC 356 VP
Очікувана вартість37 099,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-008289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 16310000-1 Косарки(мотокоса)
Очікувана вартість5 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-006099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКосарка - подрібнювач бокова Graecus EPK 145 (або еквівалент)
Оголошено29 лип. 13:49
Прийом пропозицій29 лип. 13:49 – 6 серп. 01:00Очікувана вартість111 944,44 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-005743-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотокоса, код за ЄЗС ДК 021:2015 (CPV) – 16310000-1 – Косарки
Очікувана вартість15 534,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-001925-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотокоса STIHL FS 250
Очікувана вартість48 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-003042-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотокоса
Очікувана вартість9 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-010015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАкумуляторний тример Procraft АТА40/2(2АКБ та ЗП)
Ім'я:Свириденко Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464521783 ЄДРПОУ:42039130Очікувана вартість4 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-005718-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотокоса
Очікувана вартість7 540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro