Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «16300000-8»
-
ID: UA-2026-09-04-012348-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЖниварка для збирання соняшника
Оголошено4 вер. 16:18
Прийом пропозицій4 вер. 16:18 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-010935-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМінітрактор-косарка
Оголошено3 вер. 15:28
Прийом пропозицій3 вер. 15:28 – 21 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-09-03-009180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 16310000-1 - Косарки (Мотокоси (травокосарки)
Ім'я:Подолюх Арсен ЗіновійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380325773757 Факс:+380325773757ЄДРПОУ:31963156Оголошено3 вер. 16:13
Прийом пропозицій3 вер. 16:13 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-014500-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУніверсальна селекційна молотилка-терка УСМТ-350 або еквівалент для потреб Одеської філії УІЕСР
Оголошено2 вер. 22:39
Прийом пропозицій2 вер. 22:39 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМінітрактор – косарка (снігоочищувач з відвалювачем )
Оголошено1 вер. 18:52
Прийом пропозицій1 вер. 18:52 – 17 вер. 20:00 -
ID: UA-2026-09-01-006433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору Жниварка для збирання соняшника
Ім'я:Бутенко Юлія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380892500092 Факс:+380616537172ЄДРПОУ:02543822Оголошено1 вер. 14:27
Прийом пропозицій1 вер. 14:27 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-005190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехніку для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору» (комбайн зерновий, в комплекті жниварка зернова з вбудованим рапсовим
столом» Ім'я:Бутенко Юлія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380892500092 Факс:+380616537172ЄДРПОУ:02543822Оголошено1 вер. 13:26
Прийом пропозицій1 вер. 13:26 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-003491-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКосарка роторна (код за ДК 021:2015: 16310000-1 Косарки)
Оголошено1 вер. 11:44
Прийом пропозицій5 вер. 08:00 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-013289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКоса акумуляторна (ДК 021:2015: 16310000-1 Косарки)
Оголошено31 серп. 21:40
Прийом пропозицій31 серп. 21:40 – 8 вер. 21:42 -
ID: UA-2026-08-31-010921-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРоторна косарка з дистанційним керуванням FM 24-70 (або еквівалент)
Оголошено31 серп. 16:48
Прийом пропозицій31 серп. 16:48 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМотокоси бензинові
Ім'я:Циганик Олег СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380322673571 Факс:+380322673571ЄДРПОУ:08477090Оголошено28 серп. 16:27
Прийом пропозицій3 вер. 16:32 – 8 вер. 16:32 -
ID: UA-2026-08-27-011099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКосарки різні
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено27 серп. 16:26
Прийом пропозицій27 серп. 16:26 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-04-012572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГазонокосарка бензинова RM443.3 V
Очікувана вартість73 497,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-012444-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотокоса Dnipro-M 43, ДК 021-2015 16310000-1 Косарки
Очікувана вартість2 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТример бензиновий, диск з 6 ножами для тримера
Очікувана вартість4 956,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007766-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТример бензиновий
Очікувана вартість10 530,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007128-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТример садовий електричний для Хмельницької школи мистецтв «Заріччя»
Очікувана вартість3 015,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-005774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБензиновий тример
Ім'я:Боровський Олег ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380677327939 ЄДРПОУ:36759156Очікувана вартість3 889,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-004643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотокоса S2, ТМ "ДНІПРО М"
Очікувана вартість7 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-003363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛанцюг 35см; Кожух захис; Штанга; Корд трімерний 3.0 240м
Ім'я:Кітнік Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380969718948 Факс:+380382641851Веб сайт: ЄДРПОУ:03335445Очікувана вартість6 049,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro