Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «16150000-1»

  • ID: UA-2026-04-06-007039-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання катка садового (циліндр 500х100х3,0 отв. 6,3) для Пнівського ліцею

    Ім'я:
    Пуканюк Анастасія Степанівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380964759761 ЄДРПОУ:
    44067043
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 925,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-10-01-004971-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Коток причіпний універсальний АРСЕНАЛ КПУ-6-01

    Ім'я:
    Дзюба Роман Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 Веб сайт:
    https://ukragroleasing.com.ua
    ЄДРПОУ:
    30401456
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    190 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-09-11-006250-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Коток причіпний універсальний АРСЕНАЛ КПУ-6-01

    Ім'я:
    Дзюба Роман Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 Веб сайт:
    https://ukragroleasing.com.ua
    ЄДРПОУ:
    30401456
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 вер. 2025 13:06

    Прийом пропозицій
    11 вер. 2025 13:06 – 19 вер. 2025 09:00
    Очікувана вартість

    190 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2024-08-26-008879-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Коток для газонів та спортивних майданчиків для обслуговування газону структурного підрозділу КП "СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС" УСБ "Спартак" (ДК 021:2015: 16150000-1)

    Ім'я:
    Черевко Микола Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503581024 ЄДРПОУ:
    03768026
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 499,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2024-07-17-007051-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    16150000-1 - Котки для газонів та спортивних майданчиків

    Ім'я:
    Святослав Цимбрила
    E-mail: [email protected] Телефон: +380684494245 Веб сайт:
    https://www.lnu.edu.ua
    ЄДРПОУ:
    02070987
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 700,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-12-28-008892-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Коток Husgvarna

    Ім'я:
    Флис Ігор Йосипович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680110831 ЄДРПОУ:
    25547840
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 299,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-11-07-016353-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Коток Husqvarna (Котки для газонів та спортивних майданчиків)

    Ім'я:
    Марія Войтко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380995553859 ЄДРПОУ:
    37228643
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 299,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-10-02-000929-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015:16150000-1 Котки для газонів та спортивних майданчиків

    Ім'я:
    Людмила Клещук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380434221770 ЄДРПОУ:
    26031191
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 199,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-07-25-007902-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Коток-подрібнювач ріжучий водоналивний гідрофікований КР-6П-01

    Ім'я:
    Дзюба Роман Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 ЄДРПОУ:
    30401456
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    213 300,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-07-12-009524-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Коток-подрібнювач ріжучий водоналивний гідрофікований КР-6П-01

    Ім'я:
    Дзюба Роман Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 ЄДРПОУ:
    30401456
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 лип. 2023 16:15

    Прийом пропозицій
    12 лип. 2023 16:15 – 20 лип. 2023 09:00
    Очікувана вартість

    213 300,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2023-06-27-009981-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Каток для газону MTD V3 D600 110CM

    Ім'я:
    Ніна Сакович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380679301801 Веб сайт:
    http://fastiv-rada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    03565564
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-04-20-000384-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Коток - аератор Cedrus SP31130 122см

    Ім'я:
    Ярослав Чикало
    E-mail: [email protected] Телефон: +380689566044 Веб сайт:
    http://chigirinskaotg.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    40411015
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2022-10-06-006280-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Котки для газонів та спортивних майданчиків (Коток приціпний універсальний "Арсенал" КПУ-6)

    Ім'я:
    Бухарова Світлана Рудольфівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380951246486 ЄДРПОУ:
    14310170
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    240 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2022-08-09-006234-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Машинка для розмітки

    Ім'я:
    Валерій БЕБИХ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380988927385 ЄДРПОУ:
    44334364
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2022-07-19-002803-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Садовий каток

    Ім'я:
    Валерій БЕБИХ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380988927385 ЄДРПОУ:
    44334364
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 750,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2021-12-31-001540-c

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015-16150000-1 Котки для газонів та спортивних майданчиків

    Ім'я:
    Олена Анікеєнко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380662052021 ЄДРПОУ:
    05509151
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2021-12-01-007442-c

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Бензокоса

    Ім'я:
    Ольга Бондар
    E-mail: [email protected] Телефон: +380672734663 Веб сайт:
    https://korec.in.ua
    ЄДРПОУ:
    02547180
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 756,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2021-10-26-011210-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги

    Коток-подрібнювач

    Ім'я:
    Мончак Олексій Леонідович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 Факс:
    +380442005023
    ЄДРПОУ:
    30401456
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 жовт. 2021 16:18

    Прийом пропозицій
    26 жовт. 2021 16:18 – 11 лист. 2021 09:00
    Очікувана вартість

    855 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2021-10-08-000913-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги

    Коток-подрібнювач

    Ім'я:
    Мончак Олексій Леонідович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 Факс:
    +380442005023
    ЄДРПОУ:
    30401456
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 жовт. 2021 11:26

    Прийом пропозицій
    8 жовт. 2021 11:26 – 25 жовт. 2021 09:00
    Очікувана вартість

    855 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2021-09-06-004221-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    переговорна процедура

    Коток польовий

    Ім'я:
    Соколік Віталій Дмитрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380512409130 ЄДРПОУ:
    00497213
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    201 300,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 4 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro