Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «16130000-5»
-
ID: UA-2026-09-03-008240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСівалка зернова
Оголошено3 вер. 14:11
Прийом пропозицій3 вер. 14:11 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору Пневматична сівалка точного висіву
Ім'я:Бутенко Юлія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380892500092 Факс:+380616537172ЄДРПОУ:02543822Оголошено1 вер. 20:43
Прийом пропозицій1 вер. 20:43 – 17 вер. 20:44 -
ID: UA-2026-08-31-001393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору»: «Причіпна просапна сівалка вакуумного типу з електроприводом RENATA 8R»
(або еквівалент)» Оголошено31 серп. 10:13
Прийом пропозицій31 серп. 10:13 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-011896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору»: «Причіпна просапна сівалка вакуумного типу з електроприводом RENATA 8R»
(або еквівалент)» Оголошено26 серп. 16:50
Прийом пропозицій26 серп. 16:50 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-19-013526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСівалка зернова
Оголошено19 серп. 20:10
Прийом пропозицій19 серп. 20:10 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 082 219,44 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-19-011837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСівалка ASTRA 5.4-06 PREMIUM
Ім'я:Дзюба Роман ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 Веб сайт: ЄДРПОУ:30401456Очікувана вартість837 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-013325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСівалка Зернотукова "ДЕМЕТРА МІНІ" СЗД 2100V з внесенням добрив (або еквівалент) (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії
правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2026-06-23-014413-a та ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-06-23-014413-a додаються) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі)) Очікувана вартість210 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-09-000011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСівалка зернотукова ДИМЕТРА МІНІ
Ім'я:Пустовойтова Наталія ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457535149 Факс:+380457535149ЄДРПОУ:00496871Очікувана вартість99 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-009336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСівалка ASTRA 5.4-06 PREMIUM
Ім'я:Дзюба Роман ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 Веб сайт: ЄДРПОУ:30401456Оголошено6 серп. 15:45
Прийом пропозицій6 серп. 15:45 – 14 серп. 09:00Очікувана вартість698 250,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-007052-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСівалка зернотукова
Оголошено3 серп. 14:44
Прийом пропозицій3 серп. 14:44 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість238 750,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-008551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозкидач насіння, добрив Accu Pro 360ST фірми ICL
Ім'я:Гайдук Марія БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380324423515 Факс:+380324423515ЄДРПОУ:02144660Очікувана вартість77 690,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-010989-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОднорядна ручна селекційна сівалка
Очікувана вартість438 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-008120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСівалка ручна Вінниця.
Очікувана вартість2 144,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-009183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСівалка зернотукова
Оголошено6 лип. 16:27
Прийом пропозицій6 лип. 16:27 – 14 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість238 750,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-26-010730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОднорядна ручна селекційна сівалка або еквівалент
Оголошено26 черв. 16:36
Прийом пропозицій26 черв. 16:36 – 6 лип. 16:00Очікувана вартість438 400,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-23-014413-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСівалка Зернотукова "ДЕМЕТРА МІНІ" СЗД 2100V з внесенням добрив (або еквівалент)
Оголошено23 черв. 22:46
Прийом пропозицій23 черв. 22:46 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість210 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-21-000141-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСівалка зернова за Код ДК 021:2015 — 16130000-5 (Сівалки, саджалки та машини для пересаджування)
Ім'я:Чехова Ірина ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380662401552 Веб сайт: ЄДРПОУ:01296051Оголошено21 черв. 12:16
Прийом пропозицій21 черв. 12:16 – 29 черв. 11:42Очікувана вартість432 400,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-014548-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозкидувач-сіялка
Очікувана вартість6 952,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-002527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСівалка зернотукова "ДЕМЕТРА МІНІ" СЗД 1500V або еквівалент
Ім'я:Олександра Лук'янчукE-mail: [email protected] Телефон: +380412420983 Веб сайт: ЄДРПОУ:00493681Очікувана вартість168 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-013940-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКронштейн, болт, поєднувач, муфта, автомат, втулка, шайба, гайка
Очікувана вартість17 237,47 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro