Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «16120000-2»
-
ID: UA-2026-09-01-011305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору Культиватор суцільного обробітку
Ім'я:Бутенко Юлія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380892500092 Факс:+380616537172ЄДРПОУ:02543822Оголошено1 вер. 18:26
Прийом пропозицій1 вер. 18:26 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-009941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору Агрегат комбінований Podillya-800-32M Красилівагромаш (або еквівалент)
Оголошено27 серп. 15:45
Прийом пропозицій27 серп. 15:45 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-26-003110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 16120000-2 - Борони, скарифікатори, культиватори, прополювачі або розпушувачі ( Культиватор КППК-5,75,12 для потреб Черкаської філії УІЕСР)
Очікувана вартість360 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-001273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору Агрегат комбінований Podillya-800-32M Красилівагромаш (або еквівалент)
Оголошено13 серп. 09:46
Прийом пропозицій13 серп. 09:46 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість1 285 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-004995-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБорони, скарифікатори, культиватори, прополювачі або розпушувачі (Секція дискової борони на 6 дисків до комплектації борони дискової важкої причіпної БДВП-6,3)
Очікувана вартість270 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-003908-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 16120000-2 - Борони, скарифікатори, культиватори, прополювачі або розпушувачі (Культиватор КППК-5,75,12 для потреб Черкаської філії Українського інституту експертизи сортів рослин)
Оголошено5 серп. 11:27
Прийом пропозицій5 серп. 11:27 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість360 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-22-010256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНавісне обладнання для догляду за лісовими культурами (мульчер лісовий )
Ім'я:Ступаченко Катерина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380669038456 ЄДРПОУ:45456197Оголошено22 лип. 16:31
Прийом пропозицій22 лип. 16:31 – 3 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 519 006,84 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-007605-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГраблі ворушилки "Сонечко" WIRAX 5 коліс
Очікувана вартість29 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-003135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВажка дискова борона Rolmako U652 HP 6м ProCut (складана рама)
Очікувана вартість3 432 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-008935-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДискова борона навісна 4 м Agro-Masz АТ40 (диск 560 мм)
Очікувана вартість675 840,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-006039-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУніверсальний дисковий агрегат УДА-3,8-20 , мульчувач польовий ПН-2 .
Ім'я:Валентина ПогорілаE-mail: [email protected] Телефон: +380953159242 Веб сайт: ЄДРПОУ:04604309Оголошено9 лип. 13:31
Прийом пропозицій9 лип. 13:31 – 17 лип. 09:00Очікувана вартість725 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-007794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКультиватор передпосівний навісний
Оголошено6 лип. 15:51
Прийом пропозицій6 лип. 15:51 – 14 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість204 250,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-002111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБорони, скарифікатори, культиватори, прополювачі або розпушувачі (Секція дискової борони на 6 дисків до комплектації борони дискової важкої причіпної БДВП-6,3)
Оголошено6 лип. 10:53
Прийом пропозицій6 лип. 10:53 – 14 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість225 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-03-006886-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКоток прикочуючий (зубчато-кільчатий коток)
Оголошено3 лип. 14:26
Прийом пропозицій3 лип. 14:26 – 11 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість283 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-005718-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКоток прикочуючий (зубчато-кільчатий коток)
Оголошено3 лип. 13:31
Прийом пропозицій3 лип. 13:31 – 11 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість340 000,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-02-009609-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКультиватор
Очікувана вартість477,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-012420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021-2015 (CPV): ДК 021:2015: 16120000-2 Борони, скарифікатори, культиватори, прополювачі або розпушувачі (Придбання техніки та обладнання)
Оголошено24 черв. 16:51
Прийом пропозицій24 черв. 16:51 – 2 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість135 567,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-24-009663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБорони, скарифікатори, культиватори, прополювачі або розпушувачі
Ім'я:Маханькова Тетяна ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577401125 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Очікувана вартість17 745,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-014340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБорона ротаційна БР-4 ANTOKS (або еквівалент)
Оголошено23 черв. 22:44
Прийом пропозицій23 черв. 22:44 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість224 600,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-006069-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВажка дискова борона Rolmako U652 HP 6м ProCut (складана рама)
Ім'я:Дзюба Роман ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 Веб сайт: ЄДРПОУ:30401456Оголошено23 черв. 12:32
Прийом пропозицій23 черв. 12:32 – 1 лип. 09:00Очікувана вартість3 432 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась