Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «16110000-9»
-
ID: UA-2026-09-02-000792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору Плуг обертовий
Ім'я:Бутенко Юлія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380892500092 Факс:+380616537172ЄДРПОУ:02543822Оголошено2 вер. 09:23
Прийом пропозицій2 вер. 09:23 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-006999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНавісний оборотний плуг
Оголошено26 серп. 13:41
Прийом пропозицій26 серп. 13:41 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-004829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛеміш ПНЧС 01-702;Стойка культиватора КПС-4
Очікувана вартість29 640,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДискова борона LEMKEN Rubin 12/400 KUA
Ім'я:Дзюба Роман ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 Веб сайт: ЄДРПОУ:30401456Очікувана вартість2 835 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-012780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОборотний плуг «Майстер А4» 3+1 корпусний з передплужниками і вуглознімами
Ім'я:Дзюба Роман ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 Веб сайт: ЄДРПОУ:30401456Оголошено20 серп. 17:13
Прийом пропозицій20 серп. 17:13 – 28 серп. 09:00Очікувана вартість420 833,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-011392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиск «ромашка» D=560 мм (Bella) (DI/NZ.HD 6-1966-22MR46)
Очікувана вартість73 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-009614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДискова борона
Оголошено11 серп. 15:24
Прийом пропозицій11 серп. 15:24 – 19 серп. 17:00Очікувана вартість697 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-10-012414-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 16110000-9 — Плуги чи дискові борони (Плуг обертовий навісний)
Оголошено10 серп. 23:53
Прийом пропозицій10 серп. 23:53 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість780 555,55 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-29-007455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДискові борони
Очікувана вартість45 650,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-005390-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДискова борона LEMKEN Rubin 12/400 KUA
Ім'я:Дзюба Роман ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 Веб сайт: ЄДРПОУ:30401456Оголошено24 лип. 13:01
Прийом пропозицій24 лип. 13:01 – 3 серп. 09:00Очікувана вартість2 362 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-23-006569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлуг ПЛ 75-15М
Очікувана вартість92 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-008960-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлуг навісний ROVER 40 3+1
Ім'я:Дзюба Роман ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 Веб сайт: ЄДРПОУ:30401456Оголошено21 лип. 15:35
Прийом пропозицій21 лип. 15:35 – 29 лип. 09:00Очікувана вартість817 100,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-20-008652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлуг навісний ROVER 40 3+1
Ім'я:Дзюба Роман ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 Веб сайт: ЄДРПОУ:30401456Оголошено20 лип. 15:51
Прийом пропозицій20 лип. 15:51 – 28 лип. 09:00Очікувана вартість817 100,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-19-011606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБорона зубова середня БЗС-1
Ім'я:Олександра Лук'янчукE-mail: [email protected] Телефон: +380412420983 Веб сайт: ЄДРПОУ:00493681Очікувана вартість11 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-002099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДисковий агрегат навісний ДАН-3,1
Ім'я:Яснолобова Олександра ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380997722653 ЄДРПОУ:44441420Оголошено17 черв. 10:26
Прийом пропозицій17 черв. 10:26 – 25 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість212 700,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-005392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБорони дискові (агрегат ґрунтообробний дисковий)
Оголошено11 черв. 12:05
Прийом пропозицій17 черв. 23:48 – 20 черв. 15:48Очікувана вартість330 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-006091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДискова борона Liberta-4000 PREMIUM (або еквівалент) зі ступицею без технічного обслуговування; Плуг навісний "ДЕМЕТРА" ПШН-4 (або еквівалент)
Оголошено25 трав. 12:48
Прийом пропозицій25 трав. 12:48 – 2 черв. 14:00Очікувана вартість745 950,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-22-012058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБорона дискова 2,1 м
Оголошено22 трав. 17:09
Прийом пропозицій28 трав. 00:00 – 1 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість132 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-20-004894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлуг швидкісний широкозахватний ПШН-3 або еквівалент
Ім'я:Олександра Лук'янчукE-mail: [email protected] Телефон: +380412420983 Веб сайт: ЄДРПОУ:00493681Оголошено20 трав. 11:41
Прийом пропозицій20 трав. 11:41 – 28 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість149 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-15-012784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:16110000-9 – Плуги чи дискові борони (Плуг швидкісний навісний (ДК 021:2015:16110000-9 – Плуги чи дискові борони))
Ім'я:Висоцька Юлія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380323028265 Факс:+380322279733ЄДРПОУ:00496952Оголошено15 трав. 18:44
Прийом пропозицій15 трав. 18:44 – 25 трав. 10:00Очікувана вартість153 000,00 грн
з ПДВЗавершена