Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «16100000-6»
-
ID: UA-2026-09-04-013046-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКоротка дискова борона-лущильник DUCAT-5
Ім'я:Огурцов Юрій ЄвгеновичE-mail: [email protected] Телефон: +380573920331 Факс:+380573921244Веб сайт: ЄДРПОУ:00497176Оголошено4 вер. 17:21
Прийом пропозицій4 вер. 17:21 – 20 вер. 17:22 -
ID: UA-2026-09-04-008180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору «16130000-5 — Сівалки, саджалки та машини для пересаджування (Сівалка
пунктирна універсальна)» Оголошено4 вер. 13:57
Прийом пропозицій4 вер. 13:57 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-008240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСівалка зернова
Оголошено3 вер. 14:11
Прийом пропозицій3 вер. 14:11 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-000792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору Плуг обертовий
Ім'я:Бутенко Юлія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380892500092 Факс:+380616537172ЄДРПОУ:02543822Оголошено2 вер. 09:23
Прийом пропозицій2 вер. 09:23 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору Пневматична сівалка точного висіву
Ім'я:Бутенко Юлія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380892500092 Факс:+380616537172ЄДРПОУ:02543822Оголошено1 вер. 20:43
Прийом пропозицій1 вер. 20:43 – 17 вер. 20:44 -
ID: UA-2026-09-01-011305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору Культиватор суцільного обробітку
Ім'я:Бутенко Юлія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380892500092 Факс:+380616537172ЄДРПОУ:02543822Оголошено1 вер. 18:26
Прийом пропозицій1 вер. 18:26 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-002495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКущорізи бензинові
Ім'я:Циганик Олег СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380322673571 Факс:+380322673571ЄДРПОУ:08477090Оголошено31 серп. 11:05
Прийом пропозицій4 вер. 11:10 – 9 вер. 11:10 -
ID: UA-2026-08-31-001393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору»: «Причіпна просапна сівалка вакуумного типу з електроприводом RENATA 8R»
(або еквівалент)» Оголошено31 серп. 10:13
Прийом пропозицій31 серп. 10:13 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-009941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору Агрегат комбінований Podillya-800-32M Красилівагромаш (або еквівалент)
Оголошено27 серп. 15:45
Прийом пропозицій27 серп. 15:45 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-26-011896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору»: «Причіпна просапна сівалка вакуумного типу з електроприводом RENATA 8R»
(або еквівалент)» Оголошено26 серп. 16:50
Прийом пропозицій26 серп. 16:50 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-013479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСадова техніка різна (кущоріз )
Очікувана вартість3 879,00 грн
з ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-04-012494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАкумуляторний кущоріз Dnipro-M DHT-200 (без АКБ та ЗП), ДК 021-2015 16160000-4 Садова техніка різна
Очікувана вартість2 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-005988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиповітродув бензиновий
Очікувана вартість11 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-003615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСадова техніка різна(Шланг поливочний,котушка до шлангу)
Ім'я:Федорчак Вікторія БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380343641134 ЄДРПОУ:33233293Очікувана вартість3 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСадова техніка різна
Очікувана вартість45 758,95 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011754-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСадова техніка різна (Форсунки ротаторні для поливу)
Очікувана вартість4 098,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСадова техніка різна (Фітинги для системи поливу)
Очікувана вартість1 110,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСадова техніка різна (Форсунки для зрошування в асортименті)
Очікувана вартість3 617,44 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-006877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:16160000-4 Садова техніка різна
Очікувана вартість15 998,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-006839-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОприскувач акумуляторний 10л
Очікувана вартість1 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro