Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «16000000-5»
-
ID: UA-2026-09-02-014500-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУніверсальна селекційна молотилка-терка УСМТ-350 або еквівалент для потреб Одеської філії УІЕСР
Оголошено2 вер. 22:39
Прийом пропозицій2 вер. 22:39 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-005611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору Протруювач зерна
Ім'я:Бутенко Юлія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380892500092 Факс:+380616537172ЄДРПОУ:02543822Оголошено2 вер. 12:33
Прийом пропозицій2 вер. 12:33 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-003756-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору Причіп тракторний самоскидний двовісний
Ім'я:Бутенко Юлія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380892500092 Факс:+380616537172ЄДРПОУ:02543822Оголошено2 вер. 11:22
Прийом пропозицій2 вер. 11:22 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-002514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехніку для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору очисник вороху посилений з циклоном та тримером
Ім'я:Бутенко Юлія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380892500092 Факс:+380616537172ЄДРПОУ:02543822Оголошено2 вер. 10:40
Прийом пропозицій2 вер. 10:40 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-000792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору Плуг обертовий
Ім'я:Бутенко Юлія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380892500092 Факс:+380616537172ЄДРПОУ:02543822Оголошено2 вер. 09:23
Прийом пропозицій2 вер. 09:23 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-000362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору Обприскувач причіпний
Ім'я:Бутенко Юлія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380892500092 Факс:+380616537172ЄДРПОУ:02543822Оголошено2 вер. 08:48
Прийом пропозицій2 вер. 08:48 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору Візок для транспортування жниварок
Ім'я:Бутенко Юлія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380892500092 Факс:+380616537172ЄДРПОУ:02543822Оголошено1 вер. 21:39
Прийом пропозицій1 вер. 21:39 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору Пневматична сівалка точного висіву
Ім'я:Бутенко Юлія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380892500092 Факс:+380616537172ЄДРПОУ:02543822Оголошено1 вер. 20:43
Прийом пропозицій1 вер. 20:43 – 17 вер. 20:44 -
ID: UA-2026-09-01-011431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМінітрактор – косарка (снігоочищувач з відвалювачем )
Оголошено1 вер. 18:52
Прийом пропозицій1 вер. 18:52 – 17 вер. 20:00 -
ID: UA-2026-09-01-011305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору Культиватор суцільного обробітку
Ім'я:Бутенко Юлія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380892500092 Факс:+380616537172ЄДРПОУ:02543822Оголошено1 вер. 18:26
Прийом пропозицій1 вер. 18:26 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-010372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору Трактор сільськогосподарський універсально-просапний
Ім'я:Бутенко Юлія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380892500092 Факс:+380616537172ЄДРПОУ:02543822Оголошено1 вер. 16:48
Прийом пропозицій1 вер. 16:48 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-006433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору Жниварка для збирання соняшника
Ім'я:Бутенко Юлія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380892500092 Факс:+380616537172ЄДРПОУ:02543822Оголошено1 вер. 14:27
Прийом пропозицій1 вер. 14:27 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-005190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехніку для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору» (комбайн зерновий, в комплекті жниварка зернова з вбудованим рапсовим
столом» Ім'я:Бутенко Юлія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380892500092 Факс:+380616537172ЄДРПОУ:02543822Оголошено1 вер. 13:26
Прийом пропозицій1 вер. 13:26 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-003491-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКосарка роторна (код за ДК 021:2015: 16310000-1 Косарки)
Оголошено1 вер. 11:44
Прийом пропозицій5 вер. 08:00 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-013289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКоса акумуляторна (ДК 021:2015: 16310000-1 Косарки)
Оголошено31 серп. 21:40
Прийом пропозицій31 серп. 21:40 – 8 вер. 21:42 -
ID: UA-2026-08-31-012126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛот №1: Трактор колісний з потужністю двигуна понад 73,5 кВт/100 к.с. ;Лот №2:Трактор колісний з потужністю двигуна понад 73,5 кВт/100 к.с.; Лот №3:Трактор колісний з потужністю двигуна до 73,5 кВт/100 к.с. (з кабіною);Лот №4: Трактор колісний з потужністю двигуна до 73,5 кВт/100 к.с. (з кабіною)
Ім'я:Ганночка Валерій СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380954034401 Веб сайт: ЄДРПОУ:02548133Оголошено31 серп. 18:12
Прийом пропозицій31 серп. 18:12 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямизапасні запчастини до тракторів МТЗ 82 (для Ярмолинецького надлісництва)
Оголошено31 серп. 17:02
Прийом пропозицій31 серп. 17:02 – 9 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-010921-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРоторна косарка з дистанційним керуванням FM 24-70 (або еквівалент)
Оголошено31 серп. 16:48
Прийом пропозицій31 серп. 16:48 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009847-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапчастини для сільськогосподарської техніки згідно технічного завдання
Ім'я:ОКСАНА МИКОЛАЇВНА ГРЕЧАНАE-mail: [email protected] Телефон: +380472314044 Веб сайт: ЄДРПОУ:01598301Оголошено31 серп. 16:10
Прийом пропозицій31 серп. 16:10 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапчастини для сільськогосподарської техніки згідно технічного завдання
Ім'я:ОКСАНА МИКОЛАЇВНА ГРЕЧАНАE-mail: [email protected] Телефон: +380472314044 Веб сайт: ЄДРПОУ:01598301Оголошено31 серп. 15:58
Прийом пропозицій31 серп. 15:58 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення