Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15994200-4»
-
ID: UA-2026-08-20-002950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтрувальний папір
Очікувана вартість9 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-15-000627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтрувальний папір, 75 г/м2, 600 х 600 мм, 10 кг/уп. – 1 паков., Оксидазний тест 50 дисків/уп. – 2 паков., Фільтри лабораторні знезолені, стрічка червона, d=150 мм (код 101), 100 шт. /пак. – 6 пак., Лабораторні знезолені фільтри, стрічка червона, d=180 мм, 100 шт./ уп. – 4 пак., Папір
фільтрувальний жовта стрічка 589/4,, d=150мм, 100шт. /уп. Hahnemuhle – 1 пак., Фільтри лабораторні знезолені, стрічка синя, d=150 мм (код 103), 100 шт./ уп., Мембранні фільтри №2, 100 шт./уп. Ім'я:Головнич Юрій ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380312647198 Факс:+380507181129ЄДРПОУ:00698727Очікувана вартість49 160,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-003419-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтр "синя стрічка" 150мм (100 шт.), папір індикаторний універс. 1-14
Очікувана вартість957,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-008472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМембранні фільтри
Оголошено31 лип. 16:39
Прийом пропозицій31 лип. 16:39 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-004646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтрувальний папір
Ім'я:Пригода Галина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380964595954 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Очікувана вартість12 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-000417-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15994200-4 - Фільтрувальний папір
Очікувана вартість2 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-003574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15994200-4 фільтрувальний папір
Очікувана вартість34 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-004657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали
Очікувана вартість4 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-004135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтрувальний папір (фільтр "синя стрічка")
Ім'я:Пригода Галина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380964595954 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Очікувана вартість1 824,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-011342-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФільтри лабораторні знезолені та фільтрувальний папір в асортименті
Ім'я:Чирук Інна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263770 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено14 лип. 16:56
Прийом пропозицій14 лип. 16:56 – 24 лип. 10:00Очікувана вартість149 245,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-008125-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи(ДК 021:2015) – 15994200-4 - Фільтрувальний папір (Папір фільтрувальний)
Очікувана вартість10 060,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-007096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтрувальний папір
Очікувана вартість5 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-013643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір фільтрувальний лабораторний зміцнений PN-75 г/м2 600*600 мм
Очікувана вартість1 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-011187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтри лабор. знезолені стрічка синя d-125мм. (уп.100шт.) за кодом ДК 021-2015 – 15994200-4 Фільтрувальний папір
Ім'я:Лузін Віталій ІгоровичE-mail: [email protected] Телефон: +380373121264 Факс:+380373121264ЄДРПОУ:02005875Очікувана вартість950,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-011945-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями15990000-4 Тютюн, тютюнові вироби та супутні товари (Фільтрувальний папір)
Оголошено24 черв. 16:31
Прийом пропозицій24 черв. 16:31 – 7 лип. 11:00Очікувана вартість31 154,55 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-24-008560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтрувальний папір
Ім'я:Пригода Галина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380964595954 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Очікувана вартість4 980,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-004719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір фільтрувальний (600*600) 75 г/м2
Очікувана вартість7 078,14 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-004205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15994200-4 Фільтрувальний папір (папір фільтрувальний)
Очікувана вартість720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-003236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:15990000-4 Тютюн, тютюнові вироби та супутні товари (Фільтрувальний папір для лабораторій)
Очікувана вартість13 568,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-009609-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:15994200-4 Фільтрувальний папір, «Фільтрувальний папір »
Ім'я:Халимон Валерія КостянтинівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577258139 ЄДРПОУ:02012160Очікувана вартість525,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro