Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15990000-4»
-
ID: UA-2026-09-01-011226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір фільтрувальний у листах
Очікувана вартість99 987,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтри синя стрічка 90мм
Очікувана вартість180,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-002950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтрувальний папір
Очікувана вартість9 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-000902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифільтр "біла стрічка"125мм(100шт),папір індикаторний універсальний
Ім'я:Гайдук Марія БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380324423515 Факс:+380324423515ЄДРПОУ:02144660Очікувана вартість49 995,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛабораторні витратні матеріали
Очікувана вартість624,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-15-000627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтрувальний папір, 75 г/м2, 600 х 600 мм, 10 кг/уп. – 1 паков., Оксидазний тест 50 дисків/уп. – 2 паков., Фільтри лабораторні знезолені, стрічка червона, d=150 мм (код 101), 100 шт. /пак. – 6 пак., Лабораторні знезолені фільтри, стрічка червона, d=180 мм, 100 шт./ уп. – 4 пак., Папір
фільтрувальний жовта стрічка 589/4,, d=150мм, 100шт. /уп. Hahnemuhle – 1 пак., Фільтри лабораторні знезолені, стрічка синя, d=150 мм (код 103), 100 шт./ уп., Мембранні фільтри №2, 100 шт./уп. Ім'я:Головнич Юрій ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380312647198 Факс:+380507181129ЄДРПОУ:00698727Очікувана вартість49 160,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-007949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтри знезолені паперові
Ім'я:Щур Ірина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445256975 Веб сайт: ЄДРПОУ:22864480Очікувана вартість47 730,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-003419-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтр "синя стрічка" 150мм (100 шт.), папір індикаторний універс. 1-14
Очікувана вартість957,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-009017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтри лабораторні, мембранні; папір фільтрувальний
Очікувана вартість11 337,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-007141-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтри лабораторні, мембранні; папір фільтрувальний
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-008472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМембранні фільтри
Оголошено31 лип. 16:39
Прийом пропозицій31 лип. 16:39 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-004646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтрувальний папір
Ім'я:Пригода Галина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380964595954 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Очікувана вартість12 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-007822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтр мембранний
Очікувана вартість4 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-004689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтр "синя стрічка"125 мм (100шт)(зг.СЗ№688 вх.520 зав. паталогоанатомічного відділення з гістолог.лабораторією Тофана.А.)
Очікувана вартість1 012,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-000417-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15994200-4 - Фільтрувальний папір
Очікувана вартість2 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-011821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 код 15990000-4 - Тютюн, тютюнові вироби та супутні товари (бумага індекаторна універсальна )
Очікувана вартість300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-003574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15994200-4 фільтрувальний папір
Очікувана вартість34 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-004657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали
Очікувана вартість4 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-004135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтрувальний папір (фільтр "синя стрічка")
Ім'я:Пригода Галина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380964595954 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Очікувана вартість1 824,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-011342-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФільтри лабораторні знезолені та фільтрувальний папір в асортименті
Ім'я:Чирук Інна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263770 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено14 лип. 16:56
Прийом пропозицій14 лип. 16:56 – 24 лип. 10:00Очікувана вартість149 245,00 грн
без ПДВЗавершена