Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15982000-5»
-
ID: UA-2026-09-01-002646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15980000-1 Безалкогольні напої (Напій соковмісний "Живчик" для закладів загальної середньої освіти Південноукраїнської міської ради)
Очікувана вартість84 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004213-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 "15980000-1" Безалкогольні напої (Напій Coca-Cola 0,5л.,відповідний код ДК 021:2015 "15982000-5" Інші безалкогольні напої; Напій Pepsi 0,5л.,відповідний код ДК 021:2015 "15982000-5" Інші безалкогольні напої)
Ім'я:Катерина ОксютенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442900640 Веб сайт: ЄДРПОУ:00015332Очікувана вартість1 583,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-002941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 15980000-1: «Безалкогольні напої» (Напої в асортименті)
Очікувана вартість52 672,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-003320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 "15980000-1" Безалкогольні напої (Чай холодний Lipton,відповідний код ДК 021:2015 "15982000-5" Інші безалкогольні напої; Напій Pepsi 0,5л.,відповідний код ДК 021:2015 "15982000-5" Інші безалкогольні напої; Вода мінеральна Моршинська 0,5, відповідний код ДК 021:2015 "15981100-9"
Мінеральна вода негазована; Вода мінеральна Трускавецька 1,5 н/г, відповідний код ДК 021:2015 "15981100-9" Мінеральна вода негазована) Ім'я:Катерина ОксютенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442900640 Веб сайт: ЄДРПОУ:00015332Очікувана вартість4 372,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-008503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 15980000-1 Безалкогольні напої (Напій безалкогольний сильногазований)
Ім'я:Расулова Яна ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380459342976 Веб сайт: ЄДРПОУ:14310862Оголошено23 лип. 15:07
Прийом пропозицій23 лип. 15:07 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість429 910,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-008234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБезалкогольні напої
Оголошено8 лип. 15:09
Прийом пропозицій8 лип. 15:09 – 16 лип. 12:00Очікувана вартість273 503,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-01-006604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 "15980000-1" Безалкогольні напої (Напій Coca-Cola 0,5л.,відповідний код ДК 021:2015 "15982000-5" Інші безалкогольні напої; Напій Pepsi 0,5л.,відповідний код ДК 021:2015 "15982000-5" Інші безалкогольні напої; Вода мінеральна Трускавецька 1,5 н/г, відповідний код ДК 021:2015 "15981100-9"
Мінеральна вода негазована; Чай холодн Fuze tea,відповідний код ДК 021:2015 "15982000-5" Інші безалкогольні напої) Ім'я:Катерина ОксютенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442900640 Веб сайт: ЄДРПОУ:00015332Очікувана вартість3 633,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-010761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСолодкі напої (Код ДК 021:2015-15980000-1 - Безалкогольні напої)
Оголошено12 черв. 15:35
Прийом пропозицій12 черв. 15:35 – 20 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість163 600,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-005335-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-310_15980000-1 Безалкогольні напої (Безалкогольні напої в асортименті)
Оголошено12 черв. 12:00
Прийом пропозицій12 черв. 12:00 – 22 черв. 15:00Очікувана вартість112 716,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-09-002583-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБезалкогольні напої
Ім'я:Тетяна КоновальчукE-mail: [email protected] Телефон: +380969247509 Веб сайт: ЄДРПОУ:36822526Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-002460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (15980000-1 Безалкогольні напої)
Очікувана вартість9 987,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-011168-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНапої сильногазовані та вода мінеральна: лот 1 – напої безалкогольні сильногазовані, лот 2 – вода мінеральна природна
Оголошено2 черв. 15:56
Прийом пропозицій2 черв. 15:56 – 10 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість125 800,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-02-005978-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями15980000-1 Безалкогольні напої
Оголошено2 черв. 15:59
Прийом пропозицій2 черв. 15:59 – 10 черв. 12:00Очікувана вартість572 130,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-28-006390-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРослинні напої (код 15980000-1 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Франтовська Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380630608315 ЄДРПОУ:21656644Оголошено28 трав. 13:13
Прийом пропозицій28 трав. 13:13 – 5 черв. 10:00Очікувана вартість12 736,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-013733-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСолодкі напої (код 15980000-1 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Франтовська Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380630608315 ЄДРПОУ:21656644Очікувана вартість181 372,86 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-012043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 "15980000-1" Безалкогольні напої (Вода мінеральна Моршинська 1,5 н/г, відповідний код ДК 021:2015 "15981100-9" Мінеральна вода негазована; Вода мінеральна Моршинська 0,5 с/г, відповідний код ДК 021:2015 "15981200-0" Мінеральна вода газована; Напій Coca-Cola 0,5л.,відповідний код ДК
021:2015 "15982000-5" Інші безалкогольні напої) Ім'я:Катерина ОксютенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442900640 Веб сайт: ЄДРПОУ:00015332Очікувана вартість4 965,74 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-012211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВода мінеральна Моршинська 1,5 н/г; Вода мінеральна Моршинська 1,5 с/г; Вода мінеральна Моршинська 0,5 н/г; Вода мінеральна Моршинська 0,5 с/г; Напій Coca-Cola 0,5л; Напій Pepsi 0,5л
Ім'я:Катерина ОксютенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442900640 Веб сайт: ЄДРПОУ:00015332Очікувана вартість2 578,93 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-29-006422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСолодкі напої та мінеральна вода (Код ДК 021:2015-15980000-1 - Безалкогольні напої)
Оголошено29 квіт. 13:29
Прийом пропозицій29 квіт. 13:29 – 7 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість498 180,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-24-012273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_26Т- 554_15980000-1 Безалкогольні напої (Безалкогольні напої в асортименті)
Оголошено24 квіт. 16:11
Прийом пропозицій24 квіт. 16:11 – 2 трав. 15:00Очікувана вартість85 186,80 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-08-008447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 15980000-1: «Безалкогольні напої» (Напої в асортименті)
Очікувана вартість19 784,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro