Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15981200-0»

  • ID: UA-2026-08-25-009301-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вода мінеральна

    Ім'я:
    Овсієнко Дар′я
    E-mail: [email protected] Телефон: 380935164364 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 15:04

    Прийом пропозицій
    25 серп. 15:04 – 2 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    105 450,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 г. 33 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-014052-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Coca-Cola Напій б/а 0,5 л; Fanta Напій б/а 0,5 л; Sprite Напій б/а 0,5 л; Моршинська Вода мінеральна б/г 0,5 л; Моршинська Вода мінеральна сл/г 0,5 л

    Ім'я:
    Чеботаренко Марія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677509022 ЄДРПОУ:
    01127799
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    68 047,20 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-009957-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мінеральна вода Моршинська 1,5 л слабогазована

    Ім'я:
    Наталія Батура
    E-mail: [email protected] Телефон: +380501958078 ЄДРПОУ:
    05396534
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-001021-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Безалкогольні напої (Вода мінеральна)

    Ім'я:
    Сорока Інна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0444612325 ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 09:35

    Прийом пропозицій
    19 серп. 09:35 – 27 серп. 14:00
    Очікувана вартість

    66 240,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-18-002941-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 - 15980000-1: «Безалкогольні напої» (Напої в асортименті)

    Ім'я:
    Кот Софія Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577884676 ЄДРПОУ:
    02066769
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    52 672,80 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-012337-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вода (питна) мінеральна лікувально-столова «Остреченська» сильногазована (код згідно з ЄЗС ДК 021:2015 15980000-1 - Безалкогольні напої)

    Ім'я:
    Ірина Ворох
    E-mail: [email protected] Телефон: +380639999290 Веб сайт:
    http://economy.cg.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    02742119
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 448,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-002842-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 15981200-0 Мінеральна вода газована

    Ім'я:
    Олена Морозова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380523571225 ЄДРПОУ:
    00185330
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 763,50 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-007259-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вода мінеральна

    Ім'я:
    Овсієнко Дар′я
    E-mail: [email protected] Телефон: 380935164364 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 14:26

    Прийом пропозицій
    12 серп. 14:26 – 24 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    105 450,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-10-006665-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вода мінеральна сильногазована 1,5 л.(Код 15980000-1 - Безалкогольні напої за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)

    Ім'я:
    Глива Олеся Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380964840955 Веб сайт:
    https://www.ravakultura.pp.ua/
    ЄДРПОУ:
    44905575
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    840,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-000091-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    15980000-1 Безалкогольні напої

    Ім'я:
    Сергій Яхимець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462676406, +380462774324 Веб сайт:
    http://new.teplo.cn.ua/
    ЄДРПОУ:
    03357671
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    29 952,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-008495-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Безалкогольні напої

    Ім'я:
    Наталія Трофіменко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380989799312 Веб сайт:
    http://www.vodokanal.poltava.ua/
    ЄДРПОУ:
    03361661
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 117,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-009319-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вода мінеральна

    Ім'я:
    Петричко Оксана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380733190000 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 15:39

    Прийом пропозицій
    6 серп. 15:39 – 17 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    164 400,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-05-009713-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мінеральна вода

    Ім'я:
    Мельник Анатолій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263830 ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 серп. 15:32

    Прийом пропозицій
    5 серп. 15:32 – 18 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    199 250,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-05-003575-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Моршинська вода негазована 0,5 л уп/12 шт (15981100-9); Моршинська вода слабогазована 0,5 л уп/12 шт (15981200-0); Моршинська вода слабогазована 0,75 л уп/12 шт (15981200-0); Моршинська вода негазована 0,75 л уп/12 шт (15981100-9)

    Ім'я:
    Наталія Садівнича
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675574757 ЄДРПОУ:
    13939138
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 592,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-000338-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вода мінеральна об’ємом 0,5 л, код ДК 021:2015 15980000-1 Безалкогольні напої (15981100-9 Мінеральна вода негазована, 15981200-0 Мінеральна вода газована)

    Ім'я:
    Вікторія Сорочинська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380953087407 Веб сайт:
    http://oblrada-pl.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    22530614
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 024,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-30-009987-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вода мінеральна в пляшках

    Ім'я:
    Нестерова Аліна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0445234014 ЄДРПОУ:
    26200529
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 16:55

    Прийом пропозицій
    30 лип. 16:55 – 10 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    820 800,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-24-007785-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    15980000-1 Безалкогольні напої (Вода мінеральна газ, н/газ, с/газ, вода газ скло)

    Ім'я:
    Даниленко Олексій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380995435366 Веб сайт:
    http://www.ukrcsm.kiev.ua
    ЄДРПОУ:
    02568182
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    29 917,32 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-23-011488-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вода мінеральна «Моршинська» у пластикових пляшках 0,5 л

    Ім'я:
    Віталій Будченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442263714 Веб сайт:
    http://www.rnbo.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    21656169
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    96 695,28 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-23-008875-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    УОКЧР26Т-114; 15980000-1 Безалкогольні напої (Вода мінеральна)

    Ім'я:
    Ольга Стипанець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675808726 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua
    ЄДРПОУ:
    37269260
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 15:20

    Прийом пропозицій
    23 лип. 15:20 – 31 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    839 290,10 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-14-004344-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    15980000-1 Безалкогольні напої

    Ім'я:
    Сергій Яхимець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462676406, +380462774324 Веб сайт:
    http://new.teplo.cn.ua/
    ЄДРПОУ:
    03357671
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 281,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 38 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro