Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15981100-9»

  • ID: UA-2026-08-28-004227-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Закупівля мінеральної негазованої води, об’ємом 0,5 літра «Оболонська-2», для організації патріотичного забігу у пам’ять про загиблих воїнів «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України»

    Ім'я:
    Ольга Махно
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985909516 ЄДРПОУ:
    45582517
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 885,10 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-013072-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 – 15980000-1 – Безалкогольні напої (Вода мінер. природна столова «Зіньківське Джерело» 0,5 л негаз. – 15981100-9)

    Ім'я:
    Гладун Ірина Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 ЄДРПОУ:
    02071100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-002949-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вода Моршинська не газ.0,75 мл, Вода Моршинська1,5 л

    Ім'я:
    Валерія Андрос
    E-mail: [email protected] Телефон: +380507133004 ЄДРПОУ:
    42455321
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 560,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-002398-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вода негазована

    Ім'я:
    Анна Галицька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680005700 ЄДРПОУ:
    26479980
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    240,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-001416-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    вода мінеральна негазована, 6 л

    Ім'я:
    Іващук Людмила Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380435321653 ЄДРПОУ:
    26234853
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    252,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-014052-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Coca-Cola Напій б/а 0,5 л; Fanta Напій б/а 0,5 л; Sprite Напій б/а 0,5 л; Моршинська Вода мінеральна б/г 0,5 л; Моршинська Вода мінеральна сл/г 0,5 л

    Ім'я:
    Чеботаренко Марія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677509022 ЄДРПОУ:
    01127799
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    68 047,20 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-011666-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вода мінеральна

    Ім'я:
    Артем Лашкарьов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445945689 Веб сайт:
    http://supreme.court.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    41721784
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 16:18

    Прийом пропозицій
    25 серп. 16:18 – 2 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    76 025,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-24-005610-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мінеральна вода

    Ім'я:
    Герасименко Юлія Олегівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677343711 ЄДРПОУ:
    02224867
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    309,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-006131-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Питна вода

    Ім'я:
    Мотринчук Тетяна Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380355421053 ЄДРПОУ:
    02000659
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-007663-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вода питна для забезпечення реалізації проєкту «Квіт хореографічних традицій Поділля: цифрова колекція подільських народно-сценічних танців»

    Ім'я:
    Тетяна Забавчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382703525 ЄДРПОУ:
    02231293
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 585,62 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-003027-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Товари для реалізації експериментального проєкту по забезпеченню надання комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості (ДК 021:2015 15980000-1 - Безалкогольні напої )

    Ім'я:
    Юлія Гринь
    E-mail: [email protected] Телефон: +380989089682 ЄДРПОУ:
    33118095
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    630,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-001021-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Безалкогольні напої (Вода мінеральна)

    Ім'я:
    Сорока Інна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0444612325 ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 09:35

    Прийом пропозицій
    19 серп. 09:35 – 27 серп. 14:00
    Очікувана вартість

    66 240,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-18-002941-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 - 15980000-1: «Безалкогольні напої» (Напої в асортименті)

    Ім'я:
    Кот Софія Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577884676 ЄДРПОУ:
    02066769
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    52 672,80 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-007835-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вода питна негазована "Девайтіс" 1,5л

    Ім'я:
    Ольга Кроліковська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380990931030 ЄДРПОУ:
    22195122
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 217,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-005971-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вода мінеральна природно столова, негазована для постраждалих в наслідок обстрілів відповідно до оцінки індивідуальних потреб в межах ведення випадку, в рамках реалізації проекту «UKR/MOU20251181 Надання підтримки стосовно забезпечення соціальними послугами сімей з дітьми в місті Дніпро»

    Ім'я:
    Ольга Шестакова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380983004563 Веб сайт:
    https://dniprorada.gov.ua/uk/page/dniprovskij-miskij-centr-socialnih-sluzhb
    ЄДРПОУ:
    21945667
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-005669-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вода "Моршинська" негазована 0,5л, за ЄЗС ДК 021:2015: 15981100-9 - Мінеральна вода негазована.

    Ім'я:
    Світлана Пунько
    E-mail: [email protected] Телефон: +380966877174 ЄДРПОУ:
    42336291
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    250,20 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-008616-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вода мінеральна дитяча Малятко (код ДК 021:2015 15981100-9 Мінеральна вода негазована)

    Ім'я:
    МИРОСЛАВА МИКОЛАЇВНА ХОБТА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380964605610 ЄДРПОУ:
    34745471
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    514,44 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-009713-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мінеральна вода

    Ім'я:
    Мельник Анатолій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263830 ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 серп. 15:32

    Прийом пропозицій
    5 серп. 15:32 – 18 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    199 250,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-05-003575-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Моршинська вода негазована 0,5 л уп/12 шт (15981100-9); Моршинська вода слабогазована 0,5 л уп/12 шт (15981200-0); Моршинська вода слабогазована 0,75 л уп/12 шт (15981200-0); Моршинська вода негазована 0,75 л уп/12 шт (15981100-9)

    Ім'я:
    Наталія Садівнича
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675574757 ЄДРПОУ:
    13939138
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 592,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-000338-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вода мінеральна об’ємом 0,5 л, код ДК 021:2015 15980000-1 Безалкогольні напої (15981100-9 Мінеральна вода негазована, 15981200-0 Мінеральна вода газована)

    Ім'я:
    Вікторія Сорочинська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380953087407 Веб сайт:
    http://oblrada-pl.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    22530614
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 024,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 75 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro