Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15981000-8»
-
ID: UA-2026-09-02-014394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМінеральна вода негазована
Очікувана вартість8 000,00 грн
з ПДВДодавання до звіту інформації про договір -
ID: UA-2026-09-02-010834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВода газована
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВода мінеральна
Ім'я:Якушевська Олена МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385250053 Факс:+380385241345ЄДРПОУ:02548452Очікувана вартість822,36 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004227-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля мінеральної негазованої води, об’ємом 0,5 літра «Оболонська-2», для організації патріотичного забігу у пам’ять про загиблих воїнів «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України»
Очікувана вартість12 885,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 15980000-1 – Безалкогольні напої (Вода мінер. природна столова «Зіньківське Джерело» 0,5 л негаз. – 15981100-9)
Очікувана вартість5 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005924-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМінеральна вода для обслуговування офісних зустрічей
Очікувана вартість2 664,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМінеральна вода 0,5 л
Очікувана вартість486,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВода Моршинська не газ.0,75 мл, Вода Моршинська1,5 л
Очікувана вартість7 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002398-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВода негазована
Очікувана вартість240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивода мінеральна негазована, 6 л
Очікувана вартість252,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВода мінеральна 0,5л
Ім'я:Галина МиргородськаE-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382895Очікувана вартість780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-014052-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиCoca-Cola Напій б/а 0,5 л; Fanta Напій б/а 0,5 л; Sprite Напій б/а 0,5 л; Моршинська Вода мінеральна б/г 0,5 л; Моршинська Вода мінеральна сл/г 0,5 л
Ім'я:Чеботаренко Марія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380677509022 ЄДРПОУ:01127799Очікувана вартість68 047,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011666-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВода мінеральна
Оголошено25 серп. 16:18
Прийом пропозицій25 серп. 16:18 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість76 025,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-009301-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВода мінеральна
Оголошено25 серп. 15:04
Прийом пропозицій25 серп. 15:04 – 2 вер. 12:00Очікувана вартість105 450,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-001289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВода мінеральна
Очікувана вартість360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005610-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМінеральна вода
Очікувана вартість309,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПитна вода
Очікувана вартість6 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-011001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЙоданка Преміум 0,5л газована (скло) Йоданка Преміум 0,5л негазована (скло)
Очікувана вартість4 585,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМінеральна вода Моршинська 1,5 л слабогазована
Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВода питна для забезпечення реалізації проєкту «Квіт хореографічних традицій Поділля: цифрова колекція подільських народно-сценічних танців»
Очікувана вартість6 585,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro