Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15980000-1»
-
ID: UA-2026-09-02-012631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїВода питна бутильована
Ім'я:Кіріченко Євгеній ОлексійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380950755298 ЄДРПОУ:14321726Оголошено2 вер. 16:47
Прийом пропозицій2 вер. 16:47 – 5 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-009848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВода бутильована (негазована) в пляшках (ДК 021:2015- 15980000-1 Безалкогольні напої)
Оголошено2 вер. 15:26
Прийом пропозицій2 вер. 15:26 – 18 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-09-02-008540-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїВода питна (негазована), об'єм 6 літрів
Оголошено2 вер. 14:41
Прийом пропозицій2 вер. 14:41 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-006426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїМінеральна вода
Оголошено2 вер. 13:19
Прийом пропозицій2 вер. 13:19 – 7 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-003709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПитна вода мінеральна
Оголошено2 вер. 11:18
Прийом пропозицій2 вер. 11:18 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-006573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015 код 15980000-1 Безалкогольні напої (Вода мінеральна)
Оголошено1 вер. 14:25
Прийом пропозицій1 вер. 14:25 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-26-006474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПитна вода газована, питна вода негазована
Оголошено26 серп. 13:15
Прийом пропозицій26 серп. 13:15 – 14 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-014702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15980000-1 Безалкогольні напої
Очікувана вартість22 176,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-014666-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15980000-1 Безалкогольні напої
Очікувана вартість6 192,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-014394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМінеральна вода негазована
Очікувана вартість8 000,00 грн
з ПДВДодавання до звіту інформації про договір -
ID: UA-2026-09-02-014161-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВода
Очікувана вартість30 119,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-013447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15980000-1 Безалкогольні напої: напій "чай чорний"
Очікувана вартість5 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012071-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБезалкогольні напої
Очікувана вартість43 210,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-011062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВода негазована
Ім'я:Ващук Валентина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385431665 Факс:+380385431665ЄДРПОУ:25961769Очікувана вартість5 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Пепсі-кола" 0,75л
Очікувана вартість420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВода газована
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивода мінеральна
Очікувана вартість1 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008926-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВода негазована
Очікувана вартість3 120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВода газована (0,5л)
Очікувана вартість34 020,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВода мінеральна, вода солодка
Ім'я:Валуйська Олена ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463171965 Факс:+380463125309ЄДРПОУ:02125668Очікувана вартість6 469,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro