Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15897300-5»
-
ID: UA-2026-08-27-011928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПродуктові набори
Оголошено27 серп. 17:01
Прийом пропозицій27 серп. 17:01 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-010311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПодарункові набори
Очікувана вартість12 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-008242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСолодкі продуктові набори
Очікувана вартість2 310,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-008948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання продуктового набору (для здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти в найпростіші укриття)
Оголошено11 серп. 15:03
Прийом пропозицій11 серп. 15:03 – 22 серп. 23:50Очікувана вартість1 641 726,80 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-008004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання продуктового набору (для здобувачів освіти закладів дошкільної освіти в найпростіші укриття)
Оголошено11 серп. 14:49
Прийом пропозицій11 серп. 14:49 – 22 серп. 23:50Очікувана вартість294 308,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-03-007841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродуктові набори для здійснення заходів підтримки внутрішньо переміщених осіб
Ім'я:Пальчевський Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 30960911560 ЄДРПОУ:04385830Очікувана вартість82 305,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-010072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипродуктові набори
Очікувана вартість11 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-013082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір спортивного мобільного харчування
Очікувана вартість54 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-002384-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродуктові набори для сімей СЖО
Очікувана вартість52 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-011887-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПродуктові набори для здійснення заходів з підтримки внутрішньо-переміщених або евакуйованих осіб
Ім'я:Меленець Радислав СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380970117030 ЄДРПОУ:04052784Оголошено5 черв. 17:02
Прийом пропозицій5 черв. 17:02 – 13 черв. 09:00Очікувана вартість60 347 352,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-05-004390-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоминальні харчові набори
Очікувана вартість6 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-013162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродуктові набори
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-003046-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродуктові набори
Очікувана вартість53 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-007337-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродуктові набори до 9 Травня
Очікувана вартість4 225,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-006078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродуктові набори (код ДК 021:2015-15890000-3 - Продукти харчування та сушені продукти різні)
Очікувана вартість50 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-003118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання продуктового набору в контейнері (для здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти в найпростіші укриття) у складі: сік, печиво та пластиковий контейнер.
Ім'я:Світлана МОЛЧАНОВАE-mail: [email protected] Телефон: +380634075064 Веб сайт: ЄДРПОУ:40506248Оголошено21 трав. 10:52
Прийом пропозицій21 трав. 10:52 – 6 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 924 595,70 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-20-013982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямипридбання продуктового набору в контейнері (для здобувачів освіти закладів дошкільної освіти в найпростіші укриття) у складі: сік, печиво та пластиковий контейнер.
Ім'я:Світлана МОЛЧАНОВАE-mail: [email protected] Телефон: +380634075064 Веб сайт: ЄДРПОУ:40506248Оголошено20 трав. 17:29
Прийом пропозицій20 трав. 17:29 – 6 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість364 220,60 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-12-011327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродуктовий набір
Ім'я:Коваль Марина ЄвгеніївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380977135131,0456052432 ЄДРПОУ:26190446Очікувана вартість645,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-001281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипродуктові набори
Очікувана вартість2 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-002607-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування - продуктові набори для учнів закладу освіти в найпростіше укриття.
Ім'я:Галина ГромоваE-mail: [email protected] Телефон: +380982614836, +380951104831 Веб сайт: ЄДРПОУ:23067811Очікувана вартість16 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro