Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15896000-5»
-
ID: UA-2026-09-02-014316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15896000-5 Продукти глибокої заморозки (пельмені "Домашні")
Очікувана вартість5 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 15890000-3 – Продукти харчування та сушені продукти різні (Ролліні з курячим м’ясом заморожені, ролліні з курячим м’ясом та грибами заморожені, ролліні з бринзою та шпинатом заморожені, ролліні з вишнею та заварним кремом заморожені, ролліні з грушею та крем-сиром заморожені, ролліні
з сиром та зеленню заморожені, равлик з родзинками та кремом заморожений, піца з шинкою заморожена, бурекас заморожений, мереживо з абрикосом заморожене – 15896000-5) Очікувана вартість104 409,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти глибокої заморозки
Очікувана вартість920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008119-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015-15896000-5 Продукти глибокої заморозки (пельмені домашні)
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-011542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПельмені
Очікувана вартість1 272,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-007563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 15890000-3 – Продукти харчування та сушені продукти різні (Ролліні з курячим м’ясом заморожені, ролліні з курячим м’ясом та грибами заморожені, ролліні з бринзою та шпинатом заморожені, ролліні з вишнею та заварним кремом заморожені, ролліні з грушею та крем-сиром заморожені, ролліні
з сиром та зеленню заморожені, равлик з родзинками та кремом заморожений, піца з шинкою заморожена, бурекас заморожений, мереживо з абрикосом заморожене – 15896000-5) Оголошено13 серп. 14:16
Прийом пропозицій13 серп. 14:16 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість87 050,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-009049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВареники з картоплею заморожені
Ім'я:Городецька Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380951409654 ЄДРПОУ:46105703Очікувана вартість19 380,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-003953-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування та сушені продукти (15896000-5- продукти глибокої заморозки ( вареники з картоплею)
Очікувана вартість98 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-08-000649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиза кодом ДК 021:2015:15896000-5 - Продукти глибокої заморозки, (пельмені)
Очікувана вартість5 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-003451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСуміш овочева заморожена
Очікувана вартість6 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-004013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипродукти глибокої заморозки
Очікувана вартість1 725,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-002028-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипродукти глибокої заморозки
Очікувана вартість4 661,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-007135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 15890000-3 - Продукти харчування та сушені продукти різні (приправа овочева – код 15891610-9 - Суміші для бульйонів; дріжджі – код 15898000-9 – Дріжджі; порошок для печива - код 15899000-6 - Пекарний порошок; вареники з картоплею, пельмені – код 15896000-5 - Продукти глибокої
заморозки) (кошти, зекономлені під час здійснення закупівлі UA-2026-06-05-009460-a) Очікувана вартість37 260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-011387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСупові суміші та продукти глибокої заморозки (код 15890000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Франтовська Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380630608315 ЄДРПОУ:21656644Оголошено3 серп. 18:30
Прийом пропозицій3 серп. 18:30 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість16 744,17 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-010272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 15890000-3 «Продукти харчування та сушені продукти різні» (Тісто дріжджове листкове заморожене)
Оголошено3 серп. 16:34
Прийом пропозицій3 серп. 16:34 – 12 серп. 10:00Очікувана вартість20 590,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-31-009333-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПельмені (ДК 021:2015: 15890000-3 — Продукти харчування та сушені продукти різні)
Оголошено31 лип. 21:17
Прийом пропозицій31 лип. 21:17 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість105 925,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-21-001091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГорошок зелений заморожений
Очікувана вартість1 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-001074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипельмені заморожені
Очікувана вартість9 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-007048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти глибокої заморозки
Очікувана вартість8 260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-009942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСуміш овочева заморожена
Очікувана вартість6 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro