Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15894300-4»
-
ID: UA-2026-08-18-011162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГотові страви
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-009083-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГотові страви
Очікувана вартість3 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-008386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГотові страви
Очікувана вартість9 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-003902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування та сушені продукти різні (Картопля тушена, Салат Грецький, Салат Цезар, Брускетка з червоною рибою, Вареники гречані, Картопляні деруни з грибами, Чай)
Очікувана вартість3 210,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-001698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування та сушені продукти різні (Крученики з грибами, Ребра тушені з чорносливом, Суп з галушками та білими грибами, Асорті мясне домашне, Сало з часником, Оселедець з цибулькою, Салат нарецький, Млинці з маком, Салат від отамана, Салат чері з моцарелою, Вареники з капустою, Вареники з
картоплею, Деруни для кола друзів, Картопля по хуторськи, Нарізка м'ясна, Кава амерікано) Очікувана вартість11 049,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-008700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«ДК 021:2015 - 15890000-3 - Продукти харчування та сушені продукти різні (Продуктові набори (готові страви для харчування здобувачів освіти)»
Оголошено10 лип. 15:12
Прийом пропозицій10 лип. 15:12 – 18 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість214 166,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-07-011535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля готових страв
Очікувана вартість62 395,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-001136-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування та сушені продукти різні (Картопля селянська з грибами, Бутерброди з червоною рибою, Овочі-гриль, Пампушки з часником, Салат Грузинський, Салат Гюсто, Салат Буржуй, Скумбрія маринована, Товстолоб смажений, Шашлик, Котлета Карпатська, Манник, Соління, Печінка говяжа, Хліб, Узвар,
Сирна тарілка) Очікувана вартість12 330,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-005799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015;15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
Ім'я:Софія Євгенівна ГулаE-mail: [email protected] Телефон: +380972610381 Веб сайт: ЄДРПОУ:02001328Очікувана вартість38 961,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-008664-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГотові страви, сендвічі
Ім'я:Мошкова Вікторія ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456347173 Факс:+380456347173ЄДРПОУ:02568087Очікувана вартість64 969,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-011078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання готових страв для поминального обіду по загиблому військовослужбовцю ЗСУ, 15890000-3 – Продукти харчування та сушені продукти різні; 15894300-4 Готові страви за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість29 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-000574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування та сушені продукти різні (Картопля селянська з грибами, Бутерброди з червоною рибою, Борщ, Пампушки з часником, Салат Грузинський, Салат Гюсто, Салат Буржуй, Скумбрія маринована, Товстолоб смажений, Котлета Карпатська, Манники, Соління, Печінка говяжа, Хліб, Узвар, Сирна тарілка)
Очікувана вартість7 930,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-005714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 “15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні” (готові страви в реторт-пакетах)
Ім'я:Сергій КупровськийE-mail: [email protected] Телефон: +380982412130 Веб сайт: ЄДРПОУ:40108672Оголошено30 квіт. 13:02
Прийом пропозицій30 квіт. 13:02 – 8 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість540 480,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-28-000772-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування та сушені продукти різні (Тушкована картопля, Скумбрія слабосолена, Оселедець слабосолений, картопляні кульки, Зрази з грибами, Жульєн, Куряча грудка, Салат "Олів'є", Салат з печінкою, Узвар, Хек тушкований, Деруни)
Очікувана вартість20 115,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-008129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15894300-4 Готові страви (комплексні обіди для проведення заходу до 40-х роковин Чорнобильської катастрофи)
Ім'я:Управління соціального захисту населення Слобожанської селищної радиE-mail: [email protected] Телефон: +380567199185 ЄДРПОУ:42722218Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-10-009466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування та сушені продукти різні
Очікувана вартість6 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-03-005673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПродукти харчування (Готові страви)
Ім'я:Мошкова Вікторія ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456347173 Факс:+380456347173ЄДРПОУ:02568087Оголошено3 квіт. 12:27
Прийом пропозицій3 квіт. 12:27 – 12 квіт. 10:00Очікувана вартість93 710,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-13-000851-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування донорів по талонам
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-04-004145-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція харчування для проведення заходів до Дня вшанування учасників бойових дій
Очікувана вартість8 180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-16-011571-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання готових страв для поминального обіду по загиблому військовослужбовцю ЗСУ, 15890000-3 – Продукти харчування та сушені продукти різні; 15894300-4 Готові страви за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість29 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro