Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15894200-3»
-
ID: UA-2026-08-25-009453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації харчування делегації з міста Грешем (Сполучених Штатів Америки)
Очікувана вартість10 248,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації харчування делегації з міста Грешем (Сполучених Штатів Америки)
Очікувана вартість57 938,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-000808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплексні обіди, вечері
Очікувана вартість31 692,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-008168-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системихарчування
Очікувана вартість8 120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-000269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХарчування (комплексні вечері)
Очікувана вартість44 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-005505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системихарчування
Очікувана вартість10 935,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-001214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системихарчування
Очікувана вартість10 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-001048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системихарчування
Очікувана вартість8 775,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-000861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системихарчування
Очікувана вартість428,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-010815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХарчування
Очікувана вартість3 424,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-000130-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабори готових продуктів (реторт-пакети) за кодом ДК 021:2015 - 15890000-3 «Продукти харчування та сушені продукти різні»
Ім'я:Воропаєва Світлана ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612392431 ЄДРПОУ:40108688Оголошено2 черв. 08:29
Прийом пропозицій2 черв. 08:29 – 10 черв. 08:00Очікувана вартість244 375,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-21-009274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСніданки, комплексні обіди, комплексні вечері
Очікувана вартість15 012,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-004788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабори готових продуктів (реторт-пакети) за кодом ДК 021:2015 - 15890000-3 «Продукти харчування та сушені продукти різні»
Ім'я:Воропаєва Світлана ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612392431 ЄДРПОУ:40108688Оголошено5 трав. 11:33
Прийом пропозицій5 трав. 11:33 – 14 трав. 08:00Очікувана вартість245 760,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-04-007270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрави швидково приготування (бургери, чізбургер, паніні, булочки)
Очікувана вартість21 523,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-19-010909-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги харчування
Очікувана вартість21 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-19-002456-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системихарчування
Очікувана вартість10 530,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-19-002160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системихарчування
Очікувана вартість7 704,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-19-001078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системихарчування
Очікувана вартість7 704,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-18-008201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системихарчування
Очікувана вартість9 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-27-008195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПродуктові набори (готова до вживання їжа в реторт-пакетах)
Оголошено27 лют. 14:28
Прийом пропозицій27 лют. 14:28 – 7 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість409 633,36 грн
з ПДВЗавершена