Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15894000-1»
-
ID: UA-2026-08-31-008212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 15890000-3 по ДК 021:2015 - Продукти харчування та сушені продукти різні (Продукти харчування різні). РПЗ - 10.60.
Оголошено31 серп. 15:18
Прийом пропозицій31 серп. 15:18 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-008468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування
Очікувана вартість78 322,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації харчування делегації з міста Грешем (Сполучених Штатів Америки)
Очікувана вартість10 248,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації харчування делегації з міста Грешем (Сполучених Штатів Америки)
Очікувана вартість57 938,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-011162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГотові страви
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-009083-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГотові страви
Очікувана вартість3 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-008386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГотові страви
Очікувана вартість9 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-000808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплексні обіди, вечері
Очікувана вартість31 692,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-008168-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системихарчування
Очікувана вартість8 120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-000269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХарчування (комплексні вечері)
Очікувана вартість44 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-005505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системихарчування
Очікувана вартість10 935,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-003902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування та сушені продукти різні (Картопля тушена, Салат Грецький, Салат Цезар, Брускетка з червоною рибою, Вареники гречані, Картопляні деруни з грибами, Чай)
Очікувана вартість3 210,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-001698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування та сушені продукти різні (Крученики з грибами, Ребра тушені з чорносливом, Суп з галушками та білими грибами, Асорті мясне домашне, Сало з часником, Оселедець з цибулькою, Салат нарецький, Млинці з маком, Салат від отамана, Салат чері з моцарелою, Вареники з капустою, Вареники з
картоплею, Деруни для кола друзів, Картопля по хуторськи, Нарізка м'ясна, Кава амерікано) Очікувана вартість11 049,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-008700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«ДК 021:2015 - 15890000-3 - Продукти харчування та сушені продукти різні (Продуктові набори (готові страви для харчування здобувачів освіти)»
Оголошено10 лип. 15:12
Прийом пропозицій10 лип. 15:12 – 18 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість214 166,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-001214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системихарчування
Очікувана вартість10 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-001048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системихарчування
Очікувана вартість8 775,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-000861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системихарчування
Очікувана вартість428,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-011535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля готових страв
Очікувана вартість62 395,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-001136-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування та сушені продукти різні (Картопля селянська з грибами, Бутерброди з червоною рибою, Овочі-гриль, Пампушки з часником, Салат Грузинський, Салат Гюсто, Салат Буржуй, Скумбрія маринована, Товстолоб смажений, Шашлик, Котлета Карпатська, Манник, Соління, Печінка говяжа, Хліб, Узвар,
Сирна тарілка) Очікувана вартість12 330,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-002896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПромоційну продукцію ветеранського бізнесу ( ДК 021:2015:15890000-3 — Продукти харчування та сушені продукти різні)
Ім'я:Назар МаріяE-mail: [email protected] Телефон: +380322546031 Факс:+380322546031ЄДРПОУ:34814859Очікувана вартість1 540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro