Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15893000-4»
-
ID: UA-2026-08-31-008212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 15890000-3 по ДК 021:2015 - Продукти харчування та сушені продукти різні (Продукти харчування різні). РПЗ - 10.60.
Оголошено31 серп. 15:18
Прийом пропозицій31 серп. 15:18 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-002260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСухофрукти
Очікувана вартість1 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-000730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидріжджі 100г
Очікувана вартість31,85 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-004560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМак, кунжут
Ім'я:Загородня Іванна БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380984404360 Веб сайт: ЄДРПОУ:37197102Очікувана вартість10 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-007257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 15890000-3 - Продукти харчування та сушені продукти різні (Компотна суміш суха)
Очікувана вартість25 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-000908-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидріжджі 100г
Очікувана вартість131,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-013372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗгущувачі та десертні суміші (код 15890000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Франтовська Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380630608315 ЄДРПОУ:21656644Оголошено16 черв. 16:55
Прийом пропозицій16 черв. 16:55 – 24 черв. 10:00Очікувана вартість110 575,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-31-000139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидріжджі 100г
Очікувана вартість85,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-009576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСухофрукти
Очікувана вартість1 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-008949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 15890000-3 по ДК 021:2015 Продукти харчування та сушені продукти різні (Продукти харчування різні). РПЗ - 10.46.
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено25 трав. 14:45
Прийом пропозицій25 трав. 14:45 – 4 черв. 10:00Очікувана вартість36 857,63 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-25-004601-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовар за кодом ДК 021: 2015 15893100-5 Харчові суміші
Очікувана вартість5 070,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-013396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСухофрукти
Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-31-001924-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні (Сушені продукти)
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-007304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСухофрукти
Очікувана вартість1 475,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-20-006753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСухофрукти
Очікувана вартість36 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-19-003477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДріжджі, макова начинка
Очікувана вартість2 525,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-26-011113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСухі сніданки 250 гр
Очікувана вартість1 776,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-25-000339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 15890000-3 по ДК 021:2015 - Продукти харчування та сушені продукти різні (Продукти харчування різні). РПЗ - 10.46
Оголошено25 лют. 08:40
Прийом пропозицій25 лют. 08:40 – 5 бер. 10:00Очікувана вартість36 857,63 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-13-000269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидріжджі (100г)
Очікувана вартість157,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-06-000344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні (сода харчова 400 г, дріжжі хлібопекарські)
Ім'я:Марина СорочинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380542660231 Веб сайт: ЄДРПОУ:08733899Очікувана вартість1 446,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro