Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15891000-0»
-
ID: UA-2026-08-04-007135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 15890000-3 - Продукти харчування та сушені продукти різні (приправа овочева – код 15891610-9 - Суміші для бульйонів; дріжджі – код 15898000-9 – Дріжджі; порошок для печива - код 15899000-6 - Пекарний порошок; вареники з картоплею, пельмені – код 15896000-5 - Продукти глибокої
заморозки) (кошти, зекономлені під час здійснення закупівлі UA-2026-06-05-009460-a) Очікувана вартість37 260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-011387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСупові суміші та продукти глибокої заморозки (код 15890000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Франтовська Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380630608315 ЄДРПОУ:21656644Оголошено3 серп. 18:30
Прийом пропозицій3 серп. 18:30 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість16 744,17 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-03-005673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПродукти харчування (Готові страви)
Ім'я:Мошкова Вікторія ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456347173 Факс:+380456347173ЄДРПОУ:02568087Оголошено3 квіт. 12:27
Прийом пропозицій3 квіт. 12:27 – 12 квіт. 10:00Очікувана вартість93 710,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-09-006135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні (Суміші для бульйонів)
Очікувана вартість1 490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-09-005981-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні (Приправа овочева - код 15891610-9 Суміші для бульйонів; Дріжджі - код 15898000-9 Дріжджі; Порошок для печива - код 15899000-6 Пекарний порошок; Вареники з картоплею, пельмені - код 15896000-5 Продукти глибокої заморозки)
Очікувана вартість99 870,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-27-001734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 15890000-3 - Продукти харчування та сушені продукти різні (Дріжджі хлібопекарські сухі, Суміш суха овочева для бульйонів «Куряча» (Приправа куряча))
Очікувана вартість9 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-12-004078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСуп
Очікувана вартість2 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-25-006355-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні (Приправа овочева код 15891610-9 суміші для бульйонів, дріжджі код 15898000-9 дріжджі, порошок для печива код 15899000-6 пекарний порошок, вареники з картоплею, пельмені код 15896000-5 продукти глибокої заморозки) (додаткові
кошти) Очікувана вартість25 570,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-21-005373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 15890000-3 "Продукти харчування та сушені продукти різні" (Суп готовий до вживання в реторт-пакеті)
Ім'я:Бондарчук Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457927555 Факс:+380457926868ЄДРПОУ:04527684Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-15-009223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування
Ім'я:Мошкова Вікторія ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456346992 Факс:+380456347173ЄДРПОУ:02568087Очікувана вартість180 067,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-26-004353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПродукти харчування
Ім'я:Мошкова Вікторія ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456346992 Факс:+380456347173ЄДРПОУ:02568087Оголошено26 бер. 2025 11:29
Прийом пропозицій26 бер. 2025 11:29 – 3 квіт. 2025 08:00Очікувана вартість180 070,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-02-07-008642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування
Ім'я:Мошкова Вікторія ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456346993 Факс:+380456347173ЄДРПОУ:02568087Очікувана вартість114 047,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-01-29-011185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля супів брикетованих
Очікувана вартість900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-01-17-002841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСуп
Очікувана вартість2 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-01-12-000250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПродукти харчування
Ім'я:Мошкова Вікторія ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456346993 Факс:+380456347173ЄДРПОУ:02568087Оголошено12 січ. 2025 12:30
Прийом пропозицій12 січ. 2025 12:30 – 21 січ. 2025 08:00Очікувана вартість114 050,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-10-22-013266-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування
Ім'я:Товтик Кароліна МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380997572795 Факс:+380312630403ЄДРПОУ:40108997Очікувана вартість3 799,45 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-09-27-008533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСуп
Очікувана вартість420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-02-20-001821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля супів брикетованих
Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-12-20-009769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15891600-6 - Бульйони
Ім'я:Святослав ЦимбрилаE-mail: [email protected] Телефон: +380684494245 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070987Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-03-15-005255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКубики бульйонні
Очікувана вартість378,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro