Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15884000-8»
-
ID: UA-2026-08-20-008477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗабезпечення дитини-інваліда з орфанним захворюванням спеціальним лікувальним дитячим ентеральним харчуванням: Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей: спеціальне лікувальне дитяче ентеральне харчування, номенклатурна позиція предмета закупівлі, код ДК 021-2015: 1588 4000-8 - “Продукти
дитячого харчування”, виробництво Німеччина Ім'я:Гречка Катерина БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380953316422 Факс:+380563206617Веб сайт: ЄДРПОУ:37735655Очікувана вартість24 465,55 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями15880000-0 - Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Продукти дитячого харчування)
Оголошено19 серп. 16:26
Прийом пропозицій19 серп. 16:26 – 27 серп. 08:00Очікувана вартість644 594,40 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-18-000343-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 " 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (дитяче харчування)
Очікувана вартість3 924,48 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДитяче харчування на молочно-зерновій основі "Малюк" з рисовим борошном, 350 г; Суміш суха молочна "Малютка-1" для харчування дітей від народження до 6-ти місяцівм (початкова), 350 г (ДК 021:2015 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами)
Очікувана вартість15 150,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-006052-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15884000-8 Продукти дитячого харчування
Очікувана вартість2 332,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-002500-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (фруктові батончики дитячі, без додавання цукру)
Очікувана вартість42 852,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-006835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти дитячого харчування (Дитяче харчування малюк на молочно-зерновій основі)
Ім'я:Уманець Людмила ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380987315082 ЄДРПОУ:40247954Очікувана вартість1 448,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-007862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 15880000-0 - Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Анамікс Інфант ІВА)
Оголошено28 лип. 14:43
Прийом пропозицій28 лип. 14:43 – 5 серп. 10:00Очікувана вартість229 158,12 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-28-006151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 15880000-0 - Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Коміда ГАц А Формула)
Оголошено28 лип. 13:34
Прийом пропозицій28 лип. 13:34 – 5 серп. 10:00Очікувана вартість102 377,57 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-20-005665-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (суміш суха молочна).
Очікувана вартість40 710,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-005137-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 15880000-0 — Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Спеціальні харчові суміші для дієтичного харчування хворих на фенілкетонурію)
Оголошено17 лип. 12:38
Прийом пропозицій17 лип. 12:38 – 25 лип. 01:00Очікувана вартість576 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-000024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидитяче харчування на молочно-зерновій основі "Малюк" з рисовим борошном, 350 г; Пюре фруктове ELFIK Magik ЯБЛУКО, склобанка, 170 г (ДК 021:2015 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами)
Очікувана вартість6 326,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-010595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями15880000-0 — Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей для дітей від 15 років та дорослих, хворих на фенілкетонурію; добавка дієтична, таблетки вкриті плівковою оболонкою № 30 (10х3)
Оголошено13 лип. 16:54
Прийом пропозицій13 лип. 16:54 – 21 лип. 01:00Очікувана вартість342 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-09-003769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти дитячого харчування
Очікувана вартість4 876,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-001546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти дитячого харчування код за ДК 021:2015: 15884000-8 (Суміш суха молочна Малютка-1 350 г з народження до 6 міс (початкова), Суміш суха молочна Малютка-2 350 г від 6 до 12 міс. (подальше годування)
Очікувана вартість3 098,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-013095-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти дитячого харчування
Очікувана вартість2 211,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-013575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСуміш суха молочна "Малютка-1" (початкова) хорол 350 гр (ДК 021:2015 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами )
Очікувана вартість3 078,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-009035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Продукти дитячого харчування)
Ім'я:Валентина Миколаївна ГайдайE-mail: [email protected] Телефон: +380462253021, +380462256412 ЄДРПОУ:02006113Оголошено3 черв. 14:43
Прийом пропозицій3 черв. 14:43 – 11 черв. 09:00Очікувана вартість529 600,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-29-006910-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти дитячого харчування
Очікувана вартість10 317,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-006072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗабезпечення дитини-інваліда з орфанним захворюванням спеціальним лікувальним дитячим ентеральним харчуванням: Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей: спеціальне лікувальне дитяче ентеральне харчування, номенклатурна позиція предмета закупівлі, код ДК 021-2015: 1588 4000-8 - “Продукти
дитячого харчування”, виробництво Німеччина Ім'я:Гречка Катерина БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380953316422 Факс:+380563206617Веб сайт: ЄДРПОУ:37735655Очікувана вартість75 852,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro