Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15882000-4»
-
ID: UA-2026-08-20-008368-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціальний продукт харчування для дітей хворих на фенілкетонурію: Лот 1 – Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей для дітей, хворих на фенілкетонурію Коміда ФКУ В / «Comida PKU B» або еквівалент; Лот 2 – Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей для дітей, хворих на фенілкетонурію
«Коміда ФКУ C / «Comida PKU С» або еквівалент Оголошено20 серп. 14:35
Прийом пропозицій20 серп. 14:35 – 4 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-19-013133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХарчові продукти для спеціального дієтичного споживання (ентеральне харчування)
Оголошено19 серп. 18:16
Прийом пропозицій19 серп. 18:16 – 27 серп. 18:00Очікувана вартість99 864,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-008631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціальні харчові суміші для дієтичного харчування хворих на фенілкетонурію - Коміда-ФКУ С Формула, Коміда-ФКУ С або еквівалент. ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 15880000-0 "Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами"
Ім'я:Марина ПостолE-mail: [email protected] Телефон: +380463161191, +380989994324 ЄДРПОУ:38860558Оголошено17 серп. 15:07
Прийом пропозицій17 серп. 15:07 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість175 080,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-14-011023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФункціональне дитяче харчування Nutricia Liquigen 250 г Суміш регідратаційна Humana Elektrolyt
Оголошено14 серп. 16:53
Прийом пропозицій14 серп. 16:53 – 22 серп. 23:00Очікувана вартість9 385,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-12-009029-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФКУ Нутрі 3 Концентрат / PKU Nutri 3 Concentrated, 500 гр.
Ім'я:Людмила КупчинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380680239484 Веб сайт: ЄДРПОУ:03188470Оголошено12 серп. 15:26
Прийом пропозицій12 серп. 15:26 – 20 серп. 15:21Очікувана вартість97 473,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-009041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПродукти спеціального лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію
Оголошено6 серп. 15:37
Прийом пропозицій6 серп. 15:37 – 14 серп. 18:00Очікувана вартість210 932,70 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-007418-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХарчовий продукт для спеціальних медичних цілей, призначений для хворих на фенілкетонурію: Comida-PKU C / Коміда-ФКУ С або еквівалент, Comida-PKU C Formula / Коміда-ФКУ С Формула або еквівалент (код за ЄЗС ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами)
Ім'я:Отрошко Вікторія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463321196 Веб сайт: ЄДРПОУ:39089416Оголошено29 лип. 14:54
Прийом пропозицій29 лип. 14:54 – 6 серп. 10:00Очікувана вартість100 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-004386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидієтичні добавки спортсменам НТЗ націзбірної команди України з дзюдо серед спортсменів з порушенням зору, (чоловіки)
Очікувана вартість21 336,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-004259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидієтичні добавки спортсменам НТЗ націзбірної команди України з дзюдо серед спортсменів з порушенням зору, (жінки)
Очікувана вартість10 668,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-012386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХарчові продукти для спеціального дієтичного споживання (ентеральне харчування)
Оголошено23 лип. 20:43
Прийом пропозицій23 лип. 20:43 – 31 лип. 01:00Очікувана вартість393 207,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-004369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (ДК 021:2015 - 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами)
Оголошено17 лип. 12:01
Прийом пропозицій17 лип. 12:01 – 25 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість417 040,40 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-014551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію)
Оголошено30 черв. 17:52
Прийом пропозицій30 черв. 17:52 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість180 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-001199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціальний продукт харчування для дітей хворих на фенілкетонурію: Лот 1 – Функціональне дитяче харчування для хворих на фенілкетонурію ФКУ Анамікс Інфант / «PKU Anamix Infant » або еквівалент; Лот 2 – Дитяче харчування – харчовий продукт для спеціальних медичних цілей для дітей від 1 року та
старше, хворих на фенілкетонурію ФКУ Нутрі 2 Енерджі / «PKU Nutri 2 Energy» або еквівалент; Лот 3 – Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей: функціональне дитяче харчування для дітей від 1 року, хворих на фенілкетонурію ФКУ Нутрі 2 Концентрат / «PKU Nutri 2 Concentrated» або еквівалент; Лот 4 – Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей для дітей від 8 років, хворих на фенілкетонурію ФКУ Нутрі 3 Концентрат/ «PKU Nutri 3 Concentrated» або еквівалент; Лот 5 – Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей для дітей, хворих на фенілкетонурію Коміда ФКУ В / «Comida PKU B» або еквівалент; Лот 6 – Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей для дітей, хворих на фенілкетонурію «Коміда ФКУ C / «Comida PKU С» або еквівалент; Лот 7 – Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей для дітей від 15 років та дорослих, хворих на фенілкетонурію Мілупа ФКУ 3 Едванта / «Milupa PKU 3 Advanta» або еквівалент Оголошено29 черв. 09:57
Прийом пропозицій29 черв. 09:57 – 7 лип. 18:00Очікувана вартість5 596 366,70 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-19-003007-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціальне медичне харчування для дітей хворих на муковісцидоз: Лот 1 – Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей: ентеральне харчування «Нутрідрінк Компакт з харчовими волокнами»/Nutridrink Compact Fibre в асортименті або еквівалент; Лот 2 – Дитяче ентеральне харчування – харчовий продукт
для спеціальних медичних цілей Фортіні Паудер/Fortini Powder в асортименті або еквівалент; Лот 3 – Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей: жирова емульсія з середньоланцюговими тригліцеридами «Liquigen»/Ліквіджен або еквівалент; Лот 4 – Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей: ентеральне харчування «Діасіп»/Diasip зі смаком полуниці або еквівалент; Лот 5 – Функціональне дитяче харчування: Інфатріні Пептісорб/«Infatrini Peptisorb» або еквівалент; Лот 6 – Суміш молочна суха «Нутрілон Мальабсорбція» або еквівалент; Лот 7 – Функціональне дитяче харчування: ентеральне харчування «Нутрізон Паудер»/Nutrison Powder в асортименті або еквівалент; Лот 8 – Суміш суха «Неокейт Джуніор»/Neocate Junior або еквівалент; Лот 9 – Дитяче ентеральне харчування – харчовий продукт для спеціальних медичних цілей Фортіні/Fortini з харчовими волокнами в асортименті або еквівалент; Лот 10 – Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей: ентеральне харчування Нутрідрінк Протеїн/ Nutridrink Protein в асортименті або еквівалент Оголошено19 черв. 10:37
Прийом пропозицій19 черв. 10:37 – 27 черв. 18:00Очікувана вартість1 452 343,40 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-17-004052-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидієтичні добавки спортсменам НТЗ націзбірної команди України з дзюдо серед спортсменів з порушенням зору, (жінки)
Очікувана вартість11 430,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-003856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидієтичні добавки спортсменам НТЗ націзбірної команди України з дзюдо серед спортсменів з порушенням зору, (чоловіки)
Очікувана вартість22 860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-002984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію)
Оголошено16 черв. 10:46
Прийом пропозицій16 черв. 10:46 – 24 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість180 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-11-002041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидієтичні добавки спортсменам НТЗ націзбірної команди України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушенням зору, (жінки)
Очікувана вартість27 432,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-001888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидієтичні добавки спортсменам НТЗ націзбірної команди України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушенням зору, (чоловіки)
Очікувана вартість22 860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-008129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Коміда ФКУ С)
Оголошено10 черв. 14:11
Прийом пропозицій10 черв. 14:11 – 18 черв. 08:00Очікувана вартість276 553,00 грн
з ПДВЗавершена