Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15872300-4»
-
ID: UA-2026-09-01-002774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОрегано (сушений) «Чемпіон» ,10гр Перець чорний мелений «Чемпіон» ,20гр Часник гранульований «Чемпіон» ,15гр Гірчиця суха,50гр Куркума «Чемпіон» ,10гр Сода харчова Сіль йодована Лимонна кислота, 50 гр Петрушка сушена, «Чемпіон», 10 гр Мускатний горіх, «Чемпіон», 15 гр Кріп сушений «Чемпіон», 10 гр
Кориця «Чемпіон», 15гр Цукор ванільний, 10 гр Коріандр «Чемпіон», 20 гр Перець духмяний горошком, «Чемпіон», 16 гр Лавровий лист,20 гр Кунжут, «Чемпіон», 10 гр Базилік сушений, «Чемпіон», 10 гр Коріандр мелений «Чемпіон», 20 гр (15870000-7 Заправки та приправи) Очікувана вартість34 482,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (сіль йодована, перець чорний мелений, кріп сушений, кунжут білий)
Очікувана вартість4 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-005629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСоуси та приправи
Оголошено4 серп. 12:53
Прийом пропозицій4 серп. 12:53 – 12 серп. 09:00Очікувана вартість110 130,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-002942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСпеції за кодом ДК 021:2015:15870000-7 «Заправки та приправи», кетчуп (ДК 021:2015:15871230-5 «Кетчуп»), оцет (ДК 021:2015:15871110-8 «Оцет чи подібні продукти»), гірчичний порошок (ДК 021:2015:15871250-1 «Гірчиця»), перець чорний мелений (ДК 021:2015:15872100-2 «Перець»), лавровий лист (ДК
021:2015:15872300-4 «Трави»). Оголошено15 лип. 11:12
Прийом пропозицій21 лип. 13:00 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість60 750,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-09-005597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправки та приправи
Очікувана вартість191,18 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-004487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеції
Ім'я:Загородня Іванна БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380984404360 Веб сайт: ЄДРПОУ:37197102Оголошено18 черв. 11:36
Прийом пропозицій18 черв. 11:36 – 26 черв. 12:00Очікувана вартість88 380,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-006004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправки та приправи
Очікувана вартість3 410,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-002751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправки та приправи
Очікувана вартість939,96 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-001450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпеції (приправа до риби, лавровий лист)
Очікувана вартість550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-002378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 15870000-7 – Заправки та приправи (Майонез Королівський 67% 500 г – 15871273-8; лимонна кислота 100 гр Мрія, базилік 10 г – 15870000-7; оцтова кислота Кама столова 9% 1 л – 15871110-8; перець чорний мелений 20 г, паприка мелена 20 г, перець духмяний горошок 10 г – 15872100-2; суміш
прянощів італ. трави – 15872300-4; приправа Ірис До плову 25 г, приправа Хмелі Сунелі 20 г – 15872200-3) Ім'я:Гладун Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Очікувана вартість1 956,06 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-002216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛавровий лист, лимонна кислота, код ДК 021:2015:15870000-7 - Заправки та приправи
Очікувана вартість2 783,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-012876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправки та приправи
Очікувана вартість2 495,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-009182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15870000-7 Заправки та приправи (порошок гірчичний, майоран сушений, сода харчова)
Очікувана вартість336,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-004163-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправки та приправи
Очікувана вартість660,04 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-006887-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15870000-7 Заправки та приправи: сіль кам'яна за кодом 15872400-5, лавровий лист за кодом 15872200-3, перець чорний мелений за кодом 15872100-2, орегано за кодом 15872300-4; тим'ян (чебрець) за кодом 15872300-4; перець духмяний горошком за кодом 15872100-2; кріп сушений за кодом
15872300-4; мускатний горіх за кодом 15872200-3; коріандр сухий мелений за кодом 15872200-3; паприка мелена за кодом 15872200-3; куркума мелена за кодом 15872200-3 Очікувана вартість404,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-002770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15870000-7 - Заправки та приправи (Імбир сухий, куркума, лавровий лист, гірчиця, перець чорний мелений, часник сушений, паприка мелена, оцет столовий, лимонний сік)
Очікувана вартість6 484,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-014876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправки та приправи
Очікувана вартість2 382,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-006774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправки та приправи
Очікувана вартість964,85 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-011584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпеції (сіль, перець чорний мелений, приправа до риби, лавровий лист)
Очікувана вартість1 785,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-01-001812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправки та приправи
Очікувана вартість1 642,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro