Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15871210-9»
-
ID: UA-2026-08-27-003356-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗаправки та соуси
Оголошено27 серп. 11:10
Прийом пропозицій27 серп. 11:10 – 4 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-10-000593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-624_15870000-7 Заправки та приправи (Заправки та приправи в асортименті)
Оголошено10 серп. 09:25
Прийом пропозицій10 серп. 09:25 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість39 480,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-04-005629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСоуси та приправи
Оголошено4 серп. 12:53
Прийом пропозицій4 серп. 12:53 – 12 серп. 09:00Очікувана вартість110 130,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-001961-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗаправки та соуси порційні
Ім'я:Мельник Анатолій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263830 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено21 лип. 10:19
Прийом пропозицій21 лип. 10:19 – 31 лип. 09:00Очікувана вартість37 234,76 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-24-001027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСоєвий соус
Очікувана вартість756,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-006004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправки та приправи
Очікувана вартість3 410,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-004926-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСоєвий соус
Ім'я:Світлана Валентинівна ПавленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380970633864 Веб сайт: ЄДРПОУ:03881478Очікувана вартість1 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-012876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправки та приправи
Очікувана вартість2 495,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-001228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСоєвий соус
Очікувана вартість648,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-014876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправки та приправи
Очікувана вартість2 382,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-013004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправки та приправи
Очікувана вартість66 974,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-010255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_26Т- 606_15870000-7 Заправки та приправи (Заправки та приправи в асортименті)
Оголошено12 трав. 14:53
Прийом пропозицій12 трав. 14:53 – 20 трав. 15:00Очікувана вартість124 895,40 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-01-002030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСоєвий соус
Ім'я:Світлана Валентинівна ПавленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380970633864 Веб сайт: ЄДРПОУ:03881478Очікувана вартість1 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-01-001812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправки та приправи
Очікувана вартість1 642,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-009450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправки та приправи
Очікувана вартість3 178,72 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-20-003971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСоєвий соус ЮКІ
Очікувана вартість75 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-13-003907-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями15870000-7 Заправки та приправи
Оголошено13 квіт. 13:07
Прийом пропозицій13 квіт. 13:07 – 22 квіт. 12:00Очікувана вартість67 767,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-30-007912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправки та приправи
Очікувана вартість2 697,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-27-002749-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСоєвий соус
Ім'я:Світлана Валентинівна ПавленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380970633864 Веб сайт: ЄДРПОУ:03881478Очікувана вартість1 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-25-014060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗаправки та приправи (код 15870000-7 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Франтовська Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380630608315 ЄДРПОУ:21656644Оголошено25 бер. 17:27
Прийом пропозицій25 бер. 17:27 – 2 квіт. 10:00Очікувана вартість319 179,00 грн
з ПДВЗавершена