Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15871200-6»
-
ID: UA-2026-08-27-003356-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗаправки та соуси
Оголошено27 серп. 11:10
Прийом пропозицій27 серп. 11:10 – 4 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-03-005979-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПриправа до курки Приправа до м’яса Приправа універсальна Лимонна кислота «Чемпіон» Перець мелений 1 кг ТМ Любисток Майонез 67% 500г «Кухар Рішельє»
Очікувана вартість6 710,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007343-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСіль кухонна йодована, гірчиця, орегано, майоран, зіра, імбир мелений, карі, кмин, кореандр, кориця мелена, кунжут (насіння), куркума, паприка мелена, перець ч/м, хмелі сунелі, аніс, чебрець, часник сухий, мускатний горіх для учнів 5-11 класів згідно коду ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправи
Очікувана вартість22 930,54 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006491-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК021:2015: 15870000-7 «Заправки та приправи» (Сіль харчова; Кислота оцтова харчова 9%; Гірчиця «Міцна» п/б; Перець чорний мелений ТМ «Dr Igel»; Ванільний цукор ТМ «Dr Igel»; Лавровий лист ТМ «Dr Igel»)
Ім'я:Сергій Володимирович ШевченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380532590425 ЄДРПОУ:13962350Очікувана вартість19 680,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпеції за кодом ДК 021:2015:15870000-7 «Заправки та приправи», кетчуп (ДК 021:2015:15871230-5 «Кетчуп»), оцет (ДК 021:2015:15871110-8 «Оцет чи подібні продукти»), гірчичний порошок (ДК 021:2015:15871250-1 «Гірчиця»), перець чорний мелений (ДК 021:2015:15872100-2 «Перець»), лавровий лист (ДК
021:2015:15872300-4 «Трави»).. Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОрегано (сушений) «Чемпіон» ,10гр Перець чорний мелений «Чемпіон» ,20гр Часник гранульований «Чемпіон» ,15гр Гірчиця суха,50гр Куркума «Чемпіон» ,10гр Сода харчова Сіль йодована Лимонна кислота, 50 гр Петрушка сушена, «Чемпіон», 10 гр Мускатний горіх, «Чемпіон», 15 гр Кріп сушений «Чемпіон», 10 гр
Кориця «Чемпіон», 15гр Цукор ванільний, 10 гр Коріандр «Чемпіон», 20 гр Перець духмяний горошком, «Чемпіон», 16 гр Лавровий лист,20 гр Кунжут, «Чемпіон», 10 гр Базилік сушений, «Чемпіон», 10 гр Коріандр мелений «Чемпіон», 20 гр (15870000-7 Заправки та приправи) Очікувана вартість34 482,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМайонез
Очікувана вартість1 760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-30-000789-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 15870000-7 – Заправки та приправи (Майонез Королівський 67% 500 г – 15871273-8; перець чорний мелений 20 г, перець духмяний мелений 10 г – 15872100-2; приправа універс. 10 овочів 60г/30шт Торчин – 15872200-3; лимонна кислота 500 гр – 15870000-7; сіль кухонна кам'яна 1 кг – 15872400-5)
Очікувана вартість2 027,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправки і приправи
Очікувана вартість9 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-000642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерець чорний мелений 20 гр. Нектар, Приправа 10 овочів 60 гр,, Сіль камяна 1 кг, Майонез Щедро 67% 150г
Очікувана вартість301,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-010120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМайонез (15870000-7 Заправки та приправи)
Очікувана вартість920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-001836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15870000-7 Заправки та приправи (майонез)
Очікувана вартість1 246,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-002880-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимайонез
Очікувана вартість324,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-000593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-624_15870000-7 Заправки та приправи (Заправки та приправи в асортименті)
Оголошено10 серп. 09:25
Прийом пропозицій10 серп. 09:25 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість39 480,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-07-009288-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСоуси, спеції та приправи
Ім'я:Александровська Альона ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380679651128 ЄДРПОУ:01994126Очікувана вартість1 061,48 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-008976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15870000-7 Заправки та приправи (Майонез «Королівський смак» 50% «Чудовий»)
Очікувана вартість1 979,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-006003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправки та приправи ( 15871230-5 – Кетчуп, об’єм 450г)
Очікувана вартість40 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-005629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСоуси та приправи
Оголошено4 серп. 12:53
Прийом пропозицій4 серп. 12:53 – 12 серп. 09:00Очікувана вартість110 130,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-000361-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15871273-8 Майонез
Очікувана вартість2 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-008702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМайонез
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість1 139,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro