Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15871110-8»
-
ID: UA-2026-09-02-006491-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК021:2015: 15870000-7 «Заправки та приправи» (Сіль харчова; Кислота оцтова харчова 9%; Гірчиця «Міцна» п/б; Перець чорний мелений ТМ «Dr Igel»; Ванільний цукор ТМ «Dr Igel»; Лавровий лист ТМ «Dr Igel»)
Ім'я:Сергій Володимирович ШевченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380532590425 ЄДРПОУ:13962350Очікувана вартість19 680,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпеції за кодом ДК 021:2015:15870000-7 «Заправки та приправи», кетчуп (ДК 021:2015:15871230-5 «Кетчуп»), оцет (ДК 021:2015:15871110-8 «Оцет чи подібні продукти»), гірчичний порошок (ДК 021:2015:15871250-1 «Гірчиця»), перець чорний мелений (ДК 021:2015:15872100-2 «Перець»), лавровий лист (ДК
021:2015:15872300-4 «Трави»).. Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОцет 9% 1л.
Очікувана вартість1 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОцет столовий
Очікувана вартість3 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008029-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОцет столовий Рідний край 9% 1 л (ДК 021:2015 15870000-7 Заправки та приправи (15871110-8 Оцет чи подібні продукти))
Очікувана вартість652,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15870000-7 - Заправки та приправи (Імбир сухий, лимонна кислота, оцет столовий, орегано сушений, часник сушений)
Очікувана вартість6 458,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправки та приправи
Очікувана вартість108,45 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОцет 9%
Очікувана вартість775,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛимонна кислота
Очікувана вартість2 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-006249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОцет
Очікувана вартість90,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-009883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПриправи,оцет
Очікувана вартість5 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-008504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОцет ЛАД 9%.
Очікувана вартість583,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-009175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15870000-7 Заправки та приправи
Очікувана вартість1 234,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-007265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15871110-8 - Оцет чи подібні продукти
Очікувана вартість175,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-002808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15870000-7 - Заправки та приправи (імбир сухий, куркума, лимонна кислота, приправа «Хмелі-Сунелі», гвоздика суха, лавровий лист, паприка мелена, кмин, оцет столовий, гірчиця, кориця, орегано сушений, перець духмяний, перець чорний мелений, лимонний сік, сода харчова, часник сушений )
Очікувана вартість15 966,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-002942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСпеції за кодом ДК 021:2015:15870000-7 «Заправки та приправи», кетчуп (ДК 021:2015:15871230-5 «Кетчуп»), оцет (ДК 021:2015:15871110-8 «Оцет чи подібні продукти»), гірчичний порошок (ДК 021:2015:15871250-1 «Гірчиця»), перець чорний мелений (ДК 021:2015:15872100-2 «Перець»), лавровий лист (ДК
021:2015:15872300-4 «Трави»). Оголошено15 лип. 11:12
Прийом пропозицій21 лип. 13:00 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість60 750,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-09-005597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправки та приправи
Очікувана вартість191,18 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-004203-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛимонна кислота
Оголошено9 лип. 11:51
Прийом пропозицій9 лип. 11:51 – 17 лип. 01:00Очікувана вартість20 833,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-08-001938-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСіль, лист лавровий, оцет
Ім'я:Філімоненко Юрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380988390768 ЄДРПОУ:03189860Очікувана вартість4 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-001048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСіль кам’яна йодована, перець чорний мелений, лист лавровий, приправа «Весняна», оцет 9% 1л.
Очікувана вартість22 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro