Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15871000-4»
-
ID: UA-2026-08-27-003356-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗаправки та соуси
Оголошено27 серп. 11:10
Прийом пропозицій27 серп. 11:10 – 4 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-007343-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСіль кухонна йодована, гірчиця, орегано, майоран, зіра, імбир мелений, карі, кмин, кореандр, кориця мелена, кунжут (насіння), куркума, паприка мелена, перець ч/м, хмелі сунелі, аніс, чебрець, часник сухий, мускатний горіх для учнів 5-11 класів згідно коду ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправи
Очікувана вартість22 930,54 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006491-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК021:2015: 15870000-7 «Заправки та приправи» (Сіль харчова; Кислота оцтова харчова 9%; Гірчиця «Міцна» п/б; Перець чорний мелений ТМ «Dr Igel»; Ванільний цукор ТМ «Dr Igel»; Лавровий лист ТМ «Dr Igel»)
Ім'я:Сергій Володимирович ШевченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380532590425 ЄДРПОУ:13962350Очікувана вартість19 680,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпеції за кодом ДК 021:2015:15870000-7 «Заправки та приправи», кетчуп (ДК 021:2015:15871230-5 «Кетчуп»), оцет (ДК 021:2015:15871110-8 «Оцет чи подібні продукти»), гірчичний порошок (ДК 021:2015:15871250-1 «Гірчиця»), перець чорний мелений (ДК 021:2015:15872100-2 «Перець»), лавровий лист (ДК
021:2015:15872300-4 «Трави»).. Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСіль йодована, сода харчова, оцет столовий 9%, лавровий лист, лимонна кислота, приправа імбир сушений, приправа каррі, приправа кмин, приправа куркума, приправа орегано, приправа часник сушений, приправа кріп сушений, приправа чебрець
Очікувана вартість45 225,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОцет 9% 1л.
Очікувана вартість1 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОрегано (сушений) «Чемпіон» ,10гр Перець чорний мелений «Чемпіон» ,20гр Часник гранульований «Чемпіон» ,15гр Гірчиця суха,50гр Куркума «Чемпіон» ,10гр Сода харчова Сіль йодована Лимонна кислота, 50 гр Петрушка сушена, «Чемпіон», 10 гр Мускатний горіх, «Чемпіон», 15 гр Кріп сушений «Чемпіон», 10 гр
Кориця «Чемпіон», 15гр Цукор ванільний, 10 гр Коріандр «Чемпіон», 20 гр Перець духмяний горошком, «Чемпіон», 16 гр Лавровий лист,20 гр Кунжут, «Чемпіон», 10 гр Базилік сушений, «Чемпіон», 10 гр Коріандр мелений «Чемпіон», 20 гр (15870000-7 Заправки та приправи) Очікувана вартість34 482,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001125-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитовари
Очікувана вартість132,81 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОцет столовий
Очікувана вартість3 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 15870000-7 Заправки та приправи (Ванільний цукор, лавровий лист, лимонна кислота, зелень кропу суха, зелень петрушки суха, часник сушений, кориандр мелений, куркума, орегано сушений, кмин, майоран сушений мелений, мускатний горіх, кунжут, гірчиця суха, паприка мелена копчена,
базилік сушений, чебрець сушений, гвоздика ціла, м'ята перцева сушена – ДК 021:2015 код 15872000-1 Трави та спеції, імбир сушений мелений - ДК 021:2015 15872500-6 Імбир, перець чорний мелений - ДК 021:2015 код 15872100-2 Перець, сіль йодована – ДК 021:2015 код 15872400-5 Сіль, оцет – ДК 021:2015 код 15871100-5 Оцет та замінники оцту) Очікувана вартість15 198,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМайонез
Очікувана вартість1 760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-30-000789-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 15870000-7 – Заправки та приправи (Майонез Королівський 67% 500 г – 15871273-8; перець чорний мелений 20 г, перець духмяний мелений 10 г – 15872100-2; приправа універс. 10 овочів 60г/30шт Торчин – 15872200-3; лимонна кислота 500 гр – 15870000-7; сіль кухонна кам'яна 1 кг – 15872400-5)
Очікувана вартість2 027,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапрвки та приправи за
Ім'я:Марина КривоносоваE-mail: [email protected] Телефон: +380563772014, +380984296340 ЄДРПОУ:20307568Очікувана вартість4 604,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008029-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОцет столовий Рідний край 9% 1 л (ДК 021:2015 15870000-7 Заправки та приправи (15871110-8 Оцет чи подібні продукти))
Очікувана вартість652,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007057-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизаправки та приправи
Очікувана вартість5 080,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15870000-7 - Заправки та приправи (Імбир сухий, лимонна кислота, оцет столовий, орегано сушений, часник сушений)
Очікувана вартість6 458,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправки і приправи
Очікувана вартість9 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаправки та приправи
Очікувана вартість108,45 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОцет 9%
Очікувана вартість775,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-000642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерець чорний мелений 20 гр. Нектар, Приправа 10 овочів 60 гр,, Сіль камяна 1 кг, Майонез Щедро 67% 150г
Очікувана вартість301,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro