Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15863100-6»
-
ID: UA-2026-08-27-006596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧай трав'яний
Очікувана вартість300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-008121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧай "Greenfield" чорний, чай "Greenfield" зелений, кава "Jacobs" розчинна, за ЄЗС ДК 021:2015: 15860000-4 - Кава, чай та супутня продукція.
Очікувана вартість1 070,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-000829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями15860000-4 Кава, чай та супутня продукція Чай в асортименті
Ім'я:Тарчинська Олена ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442491331 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено2 лип. 09:35
Прийом пропозицій2 лип. 09:35 – 10 лип. 12:00Очікувана вартість16 671,25 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-19-009832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКава, чай чорний і зелений
Ім'я:Мулярчук Марина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380965093525 Веб сайт: ЄДРПОУ:08571794Очікувана вартість4 020,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-004228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипродукти харчування для забезпечення мобільних пунктів незламності
Ім'я:Тетяна Дерев'яненко ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380936923675 ЄДРПОУ:35880938Очікувана вартість14 370,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-000407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧай
Очікувана вартість97,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-008550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧай
Очікувана вартість278,56 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-005148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧай
Очікувана вартість157,75 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-014753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧай
Очікувана вартість112,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-001963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиК 021:2015 15870000-7 15860000-4 Кава, чай та супутня продукція (Придбання продуктів харчування)
Ім'я:Євгеній Іванович ХлівнюкE-mail: [email protected] Телефон: +380675870450 Веб сайт: ЄДРПОУ:02125622Очікувана вартість3 102,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-01-003083-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧай
Очікувана вартість80,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-008824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧай
Очікувана вартість300,88 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-008733-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧай
Очікувана вартість146,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-000379-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧай
Очікувана вартість508,64 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-01-008155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями15860000-4 Кава, чай та супутня продукція Чай в асортименті.
Ім'я:Тарчинська Олена ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442491331 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено1 квіт. 14:24
Прийом пропозицій1 квіт. 14:24 – 9 квіт. 12:00Очікувана вартість17 865,25 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-30-006749-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧай
Очікувана вартість133,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-010833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧай
Ім'я:Гізун Тетяна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263829 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено23 бер. 15:24
Прийом пропозицій23 бер. 15:24 – 2 квіт. 10:00Очікувана вартість218 523,22 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-02-007559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями15860000-4 Кава, чай та супутня продукція
Оголошено2 бер. 14:10
Прийом пропозицій2 бер. 14:10 – 10 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 320 250,46 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-27-007034-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧай
Ім'я:Гізун Тетяна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263829 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено27 лют. 13:41
Прийом пропозицій27 лют. 13:41 – 11 бер. 10:00Очікувана вартість218 462,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-25-002656-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКава,чай та супутня продукція
Ім'я:Тетяна КоновальчукE-mail: [email protected] Телефон: +380969247509 Веб сайт: ЄДРПОУ:36822526Очікувана вартість8 642,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro